Čištění odpadů a kanalizace

Potřebujete čištění odpadu? Zvládneme malé i velké odpadní potrubí a kanalizace. Neváhejte nás kontaktovat!

Provádíme čištění kanalizace, důležité pro jeho správnou funkci. U čištění kanalizačních systémů se zaměřujeme na čištění smíšené i jednotné,a také na čištění domovních odpadů a potrubí všech druhů a profilů. Jsme schopni vyčistit profily od nejmenších velikostí, jako odtoky umyvadel a WC, až po velké potrubí a stoky na hlavních řádech.

Čištění kanalizace a odpadů patří k hlavním náplním naší práce. Tyto práce provádíme za pomocí kvalitních strojních a mechanických zařízení. Převážně využíváme systémy firmy ROTHENBERGER.

Čištění odpadu a kanalizace - systémy firmy ROTHENBERGER Čištění odpadu a kanalizace - systémy firmy ROTHENBERGER

Čištění odpadů a kanalizací

Odpady a kanalizace čistíme pomocí vysokotlakého zařízení, které je velice schopným nástrojem. Díky velkému množství vody, generovanému pod vysokým tlakem, lze vyčistit i velmi ucpané kanalizační potrubí. 

Vnitřní odpady a kanalizace

Principem čištění vnitřních odpadů je zavedení čisticí spirály různých délek (až 60 m) do vyústění odpadního svodu. Následuje rotační a posuvný pohyb, který překážku v potrubí odstraní. S ohledem na charakter daných prací a stupeň znečištění u těchto systémů využíváme také speciální výměnné nástroje různých průměrů, které jsou uchyceny na konci čisticí spirály. Výsledek tohoto čistění je díky těmto metodám vždy zaručený a kvalitní.


Potřebujete spolehlivé vyčištění odpadu? Kontaktujte nás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


RSSRSS

Novinky

Zateplení s dotací Nová zelená úsporám

Zateplení s dotací Nová zelená úsporám

27. 10. 2017
Věděli jste, že za vás kompletně vyřídíme získání dotace Nová zelená úsporám na zateplení vašeho domu? Přečtete si více. 

Celá novinka

Proč zvolit nábytek na míru?

Proč zvolit nábytek na míru?

03. 10. 2017
Zařizujete byt nebo rekontruujete? Nevíte jestli bude lepší vybrat nábytek z obchodu nebo si ho spíše nechat vyrobit od truhláře na zakázku?

Celá novinka

Archiv novinek

Rychlý kontakt

Lukáš Hladík
Ul. Třebízkého
533 03 DAŠICE

Tel.: +420 777 823 660
Mobil: +420 602 449 376
Fax: +420 466 951 458
E-mail:

Kanalizace:
Tel.: +420 739 456 551
E-mail:

www.BytyPardubice.eu

Projektanti a projektování (projekty, projekce) - netfirmy.cz

...realizace, rekonstrukce, přestavby

zateplení, dotace, novostavby