Dotace na zateplení domu z programu Nová zelená úsporám

Státní dotační program Nová zelená úsporám má za cíl snížit energetickou náročnost domů. Proto podporuje majitele starších i nových domů významnou finanční injekcí. Přesto ještě spousta lidí dotaci nevyužila, i když by na ni měla nárok. Proč tomu tak je? Většinou se bojí, že peníze, které vloží do prvotního projektu, se jim nevrátí. Pokud si ale pro zateplení domu zvolíte naši stavební firmu, ručíme vám za to, že bude dotace uznána. Celá realizace vás tak vlastně vyjde na polovinu.

Doporučujeme spojit zateplení fasády a výměnu oken. Jisto jistě tak dosáhnete na získání dotace Nová zelená úsporám, díky které se vám vrátí 30 - 50 % celkových nákladů.

Před zateplením Před zateplením rodinného domu Po zateplení Po zateplení rodinného domu

Kdo může dotaci z NZÚ získat?

Budova, která je předmětem žádosti o dotaci, musí splňovat definici rodinného domu jak před zateplením fasády, tak i 10 let po ní. S námi je pak získání dotace velmi jednoduché. Všechno totiž zařídíme za vás. Před samotným zateplením domu je nutné zpracovat projekt, na jehož základě dojde k vyplacení dotace. Na tento projekt také dostanete dotační příspěvek 25 tisíc Kč, jeho celková cena se pak vždy pohybuje do 30 tisíc Kč.

  • Maximální výše dotace na 1 objekt je 5 mil. Kč. Tvoří ale maximálně 50 % celkových uznatelných nákladů.
  • Po dokončení realizace je nutné podat žádost o vyplacení dotace, která je vyřešena do 9 týdnů.
  • Domy v Moravskoslezském a Ústeckém kraji jsou zvýhodněné zvýšením dotačních částek o 10 %.
  • Na jeden rodinný dům můžete podat pouze jednu žádost. V ní lze kombinovat více opatření pro snížení energetické náročnosti budovy.

Společně s žádostí o dotaci je potřeba dodat také spoustu dalších dokumentů a formulářů, které za vás připravíme. Nemusíte se tak téměř o nic starat.

Jak bude probíhat zateplení fasády

Žádat o dotace je možné jak před zahájením realizace, tak v jejím průběhu i po dokončení. Na dotaci dosáhne opravdu hodně domácností, a tak je o zateplování fasády velký zájem. Nemusíte se ale bát. Máme dostatek zkušených řemeslníků a můžeme tak zateplovat několik domů na různých místech. Můžete si tak být jistí, že realizace zateplení i vyřízení dotace proběhne v co možná nejkratším možném čase.

Před zateplením Před zateplením rodinného domu Po zateplení Po zateplení rodinného domu

Čtěte i naše další články o snižování energetické náročnosti rodinných domů:


Kontaktujte nás pro zateplení fasády

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


RSSRSS

Novinky

Zateplení s dotací Nová zelená úsporám

Zateplení s dotací Nová zelená úsporám

27. 10. 2017
Věděli jste, že za vás kompletně vyřídíme získání dotace Nová zelená úsporám na zateplení vašeho domu? Přečtete si více. 

Celá novinka

Proč zvolit nábytek na míru?

Proč zvolit nábytek na míru?

03. 10. 2017
Zařizujete byt nebo rekontruujete? Nevíte jestli bude lepší vybrat nábytek z obchodu nebo si ho spíše nechat vyrobit od truhláře na zakázku?

Celá novinka

Archiv novinek

Rychlý kontakt

Lukáš Hladík
Ul. Třebízkého
533 03 DAŠICE

Tel.: +420 777 823 660
Mobil: +420 602 449 376
Fax: +420 466 951 458
E-mail:

Kanalizace:
Tel.: +420 739 456 551
E-mail:

www.BytyPardubice.eu

Projektanti a projektování (projekty, projekce) - netfirmy.cz

...realizace, rekonstrukce, přestavby

zateplení, dotace, novostavby