Nová zelená úsporám 2016

Osvědčení o registraci v rámci dotačního programu Nová zelená úsporámNaše firma prošla původní vlnou dotačního programu Zelená úsporám se 100% úspěšností. Všechny realizované projekty byly zákazníkům proplaceny. Využijte proto naše znalosti a zkušenosti v novém dotačním programu Nová zelená úsporám. Poskytujeme komplexní služby pro obdržení dotace - vypracování projektu, kalkulace, vyřízení žádosti a pochopitelně i realizaci samotného zateplení domu či výměny oken.

Výše dotace na rodinné a bytové domy

Dotace na zateplení bytového domu se pohybují od 260 do 340 č/m2Zateplení bytových domů doporučujeme provádět včetně tepelné izolace střechy. Dosáhnete pak na vyšší dotaci.

Dotace na zateplení rodinného domu činí od 500 do 800 Kč/m2, podle výše energetických úspor. A to je velmi výhodné, když se cena kompletní izolace domu (s tloušťkou 14 cm) pohybuje okolo 980,- Kč bez DPH. A na výměnu oken v rodinném domě činí dotace od 2100 do 3800 Kč/m2

Dále lze získat dotace na samotnou výstavbu rodinných domů s velmi nízkou energetickou náročností nebo také na nový kotel, tepelné čerpadlo a další efektivní zdroje energie. Více se dočtete v jednotlivých přílohách k vyřizování dotací:

Od 15. 3. 2016 lze žádat o dotace na bytové domy v Praze. Můžete tak získat až 30 % uznatelných nákladů zpět. Žádosti lze podávat i v průběhu stavby, a to až do konce roku 2021. Vše za vás zařídíme.

V dotačním programu Nová zelená úsporám jsme zapsáni ve více sekcích

  • dodávky a montáž plastových oken
  • dodávky a montáž plastových dveří
  • zateplení objektů polystyrenem
  • zateplení objektů minerální vatou

Naši registraci najdete na www.novazelenausporam.cz v seznamu odborných dodavatelů pod číslem SOD pro zateplení budov: 12339822 nebo 72960973 a pod číslem SOD pro plastová okna: 72960973.

Máte zájem o zateplení domu nebo výměnu oken v rámci programu Nová zelená úsporám? Kontaktujte násOd 1. 4. 2015 je jednodušší legislativa a rychlejší vyřizování žádostí, přičemž lze získat příspěvek i na samotný projekt.

Jaké jsou sledované parametry pro získání dotace?

  • průměrný součinitel prostupu tepla budovy – Uem [W/(m2.K)]
  • měrná roční potřeba tepla na vytápění – EA [kWh/(m2.rok)]

Pro jednotlivé hladiny podpory budou určeny hraniční hodnoty těchto parametrů. Jejich dosažení bude nutné doložit odborným posudkem, jehož součástí je Průkaz energetické náročnosti budovy pro výchozí a nový stav.

Po obhlédnutí objektu vám vypočteme výši možné dotace v programu Nová zelená úsporám a po odsouhlasení zhotovíme projekt. Kontaktujte nás pro sjednání obhlídky.

Rekonstrukce rodinného domu Roztoky u Prahy

Na podzim 2015 jsme provedli rekonstrukci staršího rodinného domu v Roztokách u Prahy. Majitelům jsme zařídili dotaci z programu Nová zelená úsporám. A co všechno rekonstrukce domu zahrnovala? Jednalo se o výměnu oken, zateplení fasády a stropu garáže a také zateplení půdního prostoru minerální vatou. Všechny podmínky pro získání dotace byly splněny a celá rekonstrukce proběhla bez problémů.

Rodinný dům v Roztokách před rekonstrukcí Rodinný dům v Roztokách před rekonstrukcí Rodinný dům v Roztokách po rekonstrukci Rodinný dům v Roztokách po rekonstrukci

Další spokojení majitelé:

Rekonstrukce rodinného domu v rámci Nová zelená úsporám Před rekonstrukcí
rodinného domu
Rekonstrukce rodinného domu v rámci Nová zelená úsporám V rámci Nová zelená úsporám jsme zateplili fasádu i plochou střechu

Nová zelená úsporám - související služby

Nová zelená úsporám pro bytové domy Praha

By spuštěn příjem žádostí o dotace na bytovky v Praze. Žádosti lze podávat až do konce roku 2021 a můžete získat zpět až 30 % uznatelných nákladů. Dotace jsou rozdělené na 2 oblasti - zateplení obálky bytovky a výměna oken a vchodových dveří a efektivní využití zdrojů energie. Kontaktujte nás a my všechno vyřídíme za vás.

Vyřízení dotace Nová zelená úsporám 2017

Nevíte si rady s žádostí o dotaci Nová zelená úsporám? Zajistíme pro vás vypracování projektu, přípravu žádosti a řízení celého projektu. Obraťte se na nás, máme s dotacemi bohaté zkušenosti! Pro více informací klikněte na nadpisek této sekce.

Energetický audit a průkaz energetické náročnosti budovy

Energetický audit bývá často požadován jako podklad pro žádost o dotaci Nová zelená úsporám. Zpracujeme vám energetický audit či průkaz energetické náročnosti budovy (PENB). Díky nám uspoříte náklady na energie a provozní náklady.

Ukázky naší práce v programu Nová zelená úsporám

V rámci dotačního programu Nová zelená úsporám jsme zpříjemnili bydlení mnoha spokojeným zákazníkům. Prohlédněte si ukázku naší práce, která kromě zajištění zateplení pláště budovy a plochých střech zahrnovala kompletní zajištění projektu na získání dotace.

Chcete získat dotaci z programu nová zelená úsporám? Napište nám!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


RSSRSS

Novinky

Zateplení s dotací Nová zelená úsporám

Zateplení s dotací Nová zelená úsporám

27. 10. 2017
Věděli jste, že za vás kompletně vyřídíme získání dotace Nová zelená úsporám na zateplení vašeho domu? Přečtete si více. 

Celá novinka

Proč zvolit nábytek na míru?

Proč zvolit nábytek na míru?

03. 10. 2017
Zařizujete byt nebo rekontruujete? Nevíte jestli bude lepší vybrat nábytek z obchodu nebo si ho spíše nechat vyrobit od truhláře na zakázku?

Celá novinka

Archiv novinek

Rychlý kontakt

Lukáš Hladík
Ul. Třebízkého
533 03 DAŠICE

Tel.: +420 777 823 660
Mobil: +420 602 449 376
Fax: +420 466 951 458
E-mail:

Kanalizace:
Tel.: +420 739 456 551
E-mail:

www.BytyPardubice.eu

Projektanti a projektování (projekty, projekce) - netfirmy.cz

...realizace, rekonstrukce, přestavby

zateplení, dotace, novostavby