Nová zelená úsporám 2016

Osvědčení o registraci v rámci dotačního programu Nová zelená úsporámNaše firma prošla původní vlnou dotačního programu Zelená úsporám se 100% úspěšností. Všechny realizované projekty byly zákazníkům proplaceny. Využijte proto naše znalosti a zkušenosti v novém dotačním programu Nová zelená úsporám. Poskytujeme komplexní služby pro obdržení dotace - vypracování projektu, kalkulace, vyřízení žádosti a pochopitelně i realizaci samotného zateplení domu či výměny oken.

Výše dotace na rodinné a bytové domy

Dotace na zateplení bytového domu se pohybují od 260 do 340 č/m2Zateplení bytových domů doporučujeme provádět včetně tepelné izolace střechy. Dosáhnete pak na vyšší dotaci.

Dotace na zateplení rodinného domu činí od 500 do 800 Kč/m2, podle výše energetických úspor. A to je velmi výhodné, když se cena kompletní izolace domu (s tloušťkou 14 cm) pohybuje okolo 980,- Kč bez DPH. A na výměnu oken v rodinném domě činí dotace od 2100 do 3800 Kč/m2

Dále lze získat dotace na samotnou výstavbu rodinných domů s velmi nízkou energetickou náročností nebo také na nový kotel, tepelné čerpadlo a další efektivní zdroje energie. Více se dočtete v jednotlivých přílohách k vyřizování dotací:

Od 15. 3. 2016 lze žádat o dotace na bytové domy v Praze. Můžete tak získat až 30 % uznatelných nákladů zpět. Žádosti lze podávat i v průběhu stavby, a to až do konce roku 2021. Vše za vás zařídíme.

V dotačním programu Nová zelená úsporám jsme zapsáni ve více sekcích

  • dodávky a montáž plastových oken
  • dodávky a montáž plastových dveří
  • zateplení objektů polystyrenem
  • zateplení objektů minerální vatou

Naši registraci najdete na www.novazelenausporam.cz v seznamu odborných dodavatelů pod číslem SOD pro zateplení budov: 12339822 nebo 72960973 a pod číslem SOD pro plastová okna: 72960973.

Máte zájem o zateplení domu nebo výměnu oken v rámci programu Nová zelená úsporám? Kontaktujte násOd 1. 4. 2015 je jednodušší legislativa a rychlejší vyřizování žádostí, přičemž lze získat příspěvek i na samotný projekt.

Jaké jsou sledované parametry pro získání dotace?

  • průměrný součinitel prostupu tepla budovy – Uem [W/(m2.K)]
  • měrná roční potřeba tepla na vytápění – EA [kWh/(m2.rok)]

Pro jednotlivé hladiny podpory budou určeny hraniční hodnoty těchto parametrů. Jejich dosažení bude nutné doložit odborným posudkem, jehož součástí je Průkaz energetické náročnosti budovy pro výchozí a nový stav.

Po obhlédnutí objektu vám vypočteme výši možné dotace v programu Nová zelená úsporám a po odsouhlasení zhotovíme projekt. Kontaktujte nás pro sjednání obhlídky.

Rekonstrukce rodinného domu Roztoky u Prahy

Na podzim 2015 jsme provedli rekonstrukci staršího rodinného domu v Roztokách u Prahy. Majitelům jsme zařídili dotaci z programu Nová zelená úsporám. A co všechno rekonstrukce domu zahrnovala? Jednalo se o výměnu oken, zateplení fasády a stropu garáže a také zateplení půdního prostoru minerální vatou. Všechny podmínky pro získání dotace byly splněny a celá rekonstrukce proběhla bez problémů.

Rodinný dům v Roztokách před rekonstrukcí Rodinný dům v Roztokách před rekonstrukcí Rodinný dům v Roztokách po rekonstrukci Rodinný dům v Roztokách po rekonstrukci

Další spokojení majitelé:

Rekonstrukce rodinného domu v rámci Nová zelená úsporám Před rekonstrukcí
rodinného domu
Rekonstrukce rodinného domu v rámci Nová zelená úsporám V rámci Nová zelená úsporám jsme zateplili fasádu i plochou střechu

Nová zelená úsporám - související služby

Dotace na zateplení bytových domů 2018

Od února 2018 je možné žádat o nové dotace na zateplení bytových domů v rámci výzvy č. 78 IROP. Přečtěte si více o této dotaci, na co ji můžete využít a jak o ni zažádat.

Nová zelená úsporám pro bytové domy Praha

By spuštěn příjem žádostí o dotace na bytovky v Praze. Žádosti lze podávat až do konce roku 2021 a můžete získat zpět až 30 % uznatelných nákladů. Dotace jsou rozdělené na 2 oblasti - zateplení obálky bytovky a výměna oken a vchodových dveří a efektivní využití zdrojů energie. Kontaktujte nás a my všechno vyřídíme za vás.

Vyřízení dotace Nová zelená úsporám 2018

Nevíte si rady s žádostí o dotaci Nová zelená úsporám? Zajistíme pro vás vypracování projektu, přípravu žádosti a řízení celého projektu. Obraťte se na nás, máme s dotacemi bohaté zkušenosti! Pro více informací klikněte na nadpisek této sekce.

Energetický audit a průkaz energetické náročnosti budovy

Energetický audit bývá často požadován jako podklad pro žádost o dotaci Nová zelená úsporám. Zpracujeme vám energetický audit či průkaz energetické náročnosti budovy (PENB). Díky nám uspoříte náklady na energie a provozní náklady.

Ukázky naší práce v programu Nová zelená úsporám

V rámci dotačního programu Nová zelená úsporám jsme zpříjemnili bydlení mnoha spokojeným zákazníkům. Prohlédněte si ukázku naší práce, která kromě zajištění zateplení pláště budovy a plochých střech zahrnovala kompletní zajištění projektu na získání dotace.

Chcete získat dotaci z programu nová zelená úsporám? Napište nám!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


RSSRSS

Novinky

Výhody zateplené fasády v létě

Výhody zateplené fasády v létě

28. 05. 2018
Je výhodné zateplení domů i v létě? Má smysl zateplovat? Přečtěte si o tomto tématu víc.

Celá novinka

Nové dotace na zateplení v rámci výzvy č. 78 IROP

Nové dotace na zateplení v rámci výzvy č. 78 IROP

09. 05. 2018
Od února 2018 je možné žádat o nové dotace na zateplení bytových domů v rámci výzvy č. 78 IROP. Přečtěte si více o této dotaci. 

Celá novinka

Archiv novinek

Rychlý kontakt

Lukáš Hladík
Ul. Třebízského
533 03 DAŠICE

Tel.: +466 951 558
        +466 951 458
Mobil: +420 602 449 376
            +420 777 823 660
E-mail:

Kanalizace:
Tel.: +420 739 456 551
E-mail:

www.BytyPardubice.eu

Projektanti a projektování (projekty, projekce) - netfirmy.cz

...realizace, rekonstrukce, přestavby

zateplení, dotace, novostavby