Pořiďte si vlastní dům za cenu bytu

Hydroizolace balkónů a teras

Mnoho lidí, především pak mladé páry a rodiny, sní o krásném bydlení ve vlastním domě. Investice se jim však častokrát zdá nad jejich síly a uchylují se k bydlení v bytě. Přitom mají vysněný dům se zahrádkou, na které budou v létě grilovat s přáteli a v zimě stavět sněhuláky s dětmi, na dosah. Přečtěte si náš článek o domech na klíč, jejichž pořizovací cena je velice přívětivá a možná vás dokonce překvapí, i o jejich výhodách oproti klasickým bytům.

Váš dům, vaše soukromí

Pokud se rozhodnete pro bydlení v doměnemusíte se obávat nedostatku soukromí. Váš dům bude skutečně váš hrad. Můžete klidně prát prádlo o půlnoci, pokud to nestihnete přes den a hlasitá hudba či posezení s přáteli do noci obvykle také nebývá problém. Už žádné bouchání koštětem od sousedů.

Vlastní kousek přírody

Zahrada okolo domu se dá využívat po celý rok. V létě si můžete vychutnat grilování s rodinou nebo radovánky u bazénu, naopak v zimě si děti vyhrají na sněhu. Samozřejmě si žádá jistou péči, ale kdo by nechtěl svůj vlastní kousek přírody? Můžete pěstovat zeleninu, ovoce, zasadit strom, cokoliv si budete přát.

Prostorný dům za cenu bytu

Byt je sice o něco jednodušší na údržbu, ale kouzlo domu nikdy nenahradí. Představte si, že by bylo možné za jeho cenu koupit dům. Nebo, že byste dokonce místo bytu v novostavbě o velikosti 2kk pořídili dům 4kk. Myslíte, že to není možné? My víme, že je. Například krásný bungalov 4kk pořídíte za 1,9 milionu včetně vybavení, základové desky i sítí.

Prohlédněte si všechny naše domy na klíč. Jsou nízkoenergetické a v ceně je vždy zahrnuto kompletní zařízení (vymalování, plastová okna, podlahové krytiny, ...). Navíc nemusíte zdlouhavě přemýšlet nad rozložením domu, bude již navržený a připravený tak, aby se vám v něm dobře bydlelo. Přesto vám však při návrhu na úpravu dispozičního řešení budeme vždy naslouchat

V naší nabídce můžete vybírat nízkoenergetické bungalovy nebo patrové rodinné domy na klíč. Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte se na nás obrátit.

Máte zájem o výstavbu vlastního rodinného domku? Kontaktujte nás.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


RSSRSS

Novinky

Výhody zateplené fasády v létě

Výhody zateplené fasády v létě

28. 05. 2018
Je výhodné zateplení domů i v létě? Má smysl zateplovat? Přečtěte si o tomto tématu víc.

Celá novinka

Nové dotace na zateplení v rámci výzvy č. 78 IROP

Nové dotace na zateplení v rámci výzvy č. 78 IROP

09. 05. 2018
Od února 2018 je možné žádat o nové dotace na zateplení bytových domů v rámci výzvy č. 78 IROP. Přečtěte si více o této dotaci. 

Celá novinka

Archiv novinek

Rychlý kontakt

Lukáš Hladík
Ul. Třebízského
533 03 DAŠICE

Tel.: +466 951 558
        +466 951 458
Mobil: +420 602 449 376
            +420 777 823 660
E-mail:

Kanalizace:
Tel.: +420 739 456 551
E-mail:

www.BytyPardubice.eu

Projektanti a projektování (projekty, projekce) - netfirmy.cz

...realizace, rekonstrukce, přestavby

zateplení, dotace, novostavby