Jak na hydroizolaci plochých střech, teras a balkonů

Hydroizolace balkónů a terasKvalitní hydroizolace je nutný základ každé střechy, který je bohužel často podceňován. Přitom chrání domov od nežádoucích příhod zapříčiněných působením přírodních vlivů, jako je například nešťastné zatékání do vnitřních prostor domu. Nad obnovou hydroizolace je navíc nezbytné se zamyslet o něco dříve než právě až v době, kdy už střechou protéká nechtěná a neočekávaná voda.

Fóliový hydroizolační systém nezklame

Ideální řešení poskytuje fóliový hydroizolační systém, který je určen pro potažení povlakové hydroizolace. Používá se u novostaveb i při rekonstrukci bez ohledu na velikost plochy. Uplatnění tak nachází u všech typů střech.

U teras a balkónů je pak hydroizolace důležitá stejně jako v případě střech. Při rekonstrukci či výstavbě terasy by měla být kvalitní hydroizolace jedním z nejdůležitějších aspektů. Tyto prostory jsou vystaveny vysoké zátěži, která je způsobena klimatickými změnami jako je déšť, mráz a v letních měsících sluneční záření. Proto i v případě teras a balkonů představuje fóliový hydroizolační systém nejvhodnější řešení.

Používáme ověřené materiály vysoké kvality

Mezi hlavní výhody fóliového hydroizolačního systému FATRAFOL-S, který k izolaci používáme, patří bez pochyby dlouhá životnost a prakticky nulová potřeba údržby. Za přínosné bonusy se dá považovat také subtilnost a lehkost a v neposlední řadě rychlost pokládky. Nejen u větších objektů pak osloví i velmi malé přetížení nosné konstrukce střechy stejně tak jako minimální požární zatížení objektu.

Hydroizolace ploché střechy Hydroizolace ploché střechy
Na izolaci střechy používáme moderní materiály Fatrafol s dlouhou životností.

Zateplení jako bonus

S hydroizolací úzce souvisí i zateplení plochých střech. Pod hydroizolační systém se proto pokládá polystyrenová vrstva a střecha tak nejen skvěle těsní, ale plní i komplexně funkci izolace, a to v létě i v zimě. 

 

Přemýšlíte o nové hydroizolaci střechy, terasy nebo balkonu? Mimo samotnou realizaci vám, v případě vašeho zájmu, poskytneme také komplexní služby pro získání dotace Nová zelená úsporám. Neváhejte nás kontaktovat.

Máte zájem o hydroizolaci plochých střech, balkonů a teras? Napište nám

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


RSSRSS

Novinky

Výhody zateplené fasády v létě

Výhody zateplené fasády v létě

28. 05. 2018
Je výhodné zateplení domů i v létě? Má smysl zateplovat? Přečtěte si o tomto tématu víc.

Celá novinka

Nové dotace na zateplení v rámci výzvy č. 78 IROP

Nové dotace na zateplení v rámci výzvy č. 78 IROP

09. 05. 2018
Od února 2018 je možné žádat o nové dotace na zateplení bytových domů v rámci výzvy č. 78 IROP. Přečtěte si více o této dotaci. 

Celá novinka

Archiv novinek

Rychlý kontakt

Lukáš Hladík
Ul. Třebízského
533 03 DAŠICE

Tel.: +466 951 558
        +466 951 458
Mobil: +420 602 449 376
            +420 777 823 660
E-mail:

Kanalizace:
Tel.: +420 739 456 551
E-mail:

www.BytyPardubice.eu

Projektanti a projektování (projekty, projekce) - netfirmy.cz

...realizace, rekonstrukce, přestavby

zateplení, dotace, novostavby