Jak na hydroizolaci plochých střech, teras a balkonů

Hydroizolace balkónů a terasKvalitní hydroizolace je nutný základ každé střechy, který je bohužel často podceňován. Přitom chrání domov od nežádoucích příhod zapříčiněných působením přírodních vlivů, jako je například nešťastné zatékání do vnitřních prostor domu. Nad obnovou hydroizolace je navíc nezbytné se zamyslet o něco dříve než právě až v době, kdy už střechou protéká nechtěná a neočekávaná voda.

Fóliový hydroizolační systém nezklame

Ideální řešení poskytuje fóliový hydroizolační systém, který je určen pro potažení povlakové hydroizolace. Používá se u novostaveb i při rekonstrukci bez ohledu na velikost plochy. Uplatnění tak nachází u všech typů střech.

U teras a balkónů je pak hydroizolace důležitá stejně jako v případě střech. Při rekonstrukci či výstavbě terasy by měla být kvalitní hydroizolace jedním z nejdůležitějších aspektů. Tyto prostory jsou vystaveny vysoké zátěži, která je způsobena klimatickými změnami jako je déšť, mráz a v letních měsících sluneční záření. Proto i v případě teras a balkonů představuje fóliový hydroizolační systém nejvhodnější řešení.

Používáme ověřené materiály vysoké kvality

Mezi hlavní výhody fóliového hydroizolačního systému FATRAFOL-S, který k izolaci používáme, patří bez pochyby dlouhá životnost a prakticky nulová potřeba údržby. Za přínosné bonusy se dá považovat také subtilnost a lehkost a v neposlední řadě rychlost pokládky. Nejen u větších objektů pak osloví i velmi malé přetížení nosné konstrukce střechy stejně tak jako minimální požární zatížení objektu.

Hydroizolace ploché střechy Hydroizolace ploché střechy
Na izolaci střechy používáme moderní materiály Fatrafol s dlouhou životností.

Zateplení jako bonus

S hydroizolací úzce souvisí i zateplení plochých střech. Pod hydroizolační systém se proto pokládá polystyrenová vrstva a střecha tak nejen skvěle těsní, ale plní i komplexně funkci izolace, a to v létě i v zimě. 

 

Přemýšlíte o nové hydroizolaci střechy, terasy nebo balkonu? Mimo samotnou realizaci vám, v případě vašeho zájmu, poskytneme také komplexní služby pro získání dotace Nová zelená úsporám. Neváhejte nás kontaktovat.

Máte zájem o hydroizolaci plochých střech, balkonů a teras? Napište nám

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


RSSRSS

Novinky

Zateplení s dotací Nová zelená úsporám

Zateplení s dotací Nová zelená úsporám

27. 10. 2017
Věděli jste, že za vás kompletně vyřídíme získání dotace Nová zelená úsporám na zateplení vašeho domu? Přečtete si více. 

Celá novinka

Proč zvolit nábytek na míru?

Proč zvolit nábytek na míru?

03. 10. 2017
Zařizujete byt nebo rekontruujete? Nevíte jestli bude lepší vybrat nábytek z obchodu nebo si ho spíše nechat vyrobit od truhláře na zakázku?

Celá novinka

Archiv novinek

Rychlý kontakt

Lukáš Hladík
Ul. Třebízkého
533 03 DAŠICE

Tel.: +420 777 823 660
Mobil: +420 602 449 376
Fax: +420 466 951 458
E-mail:

Kanalizace:
Tel.: +420 739 456 551
E-mail:

www.BytyPardubice.eu

Projektanti a projektování (projekty, projekce) - netfirmy.cz

...realizace, rekonstrukce, přestavby

zateplení, dotace, novostavby