Jak zateplit starý dům

Hydroizolace balkónů a teras

S rostoucí energetickou náročností se stále častěji setkáváme s pojmem tepelná izolace. Pokud přemýšlíte, zda je zateplení vašeho domu, který byl postaven před desítkami let, nutné, odpověď zní jednoznačně ano. Samozřejmě za předpokladu, pokud chcete žít lépepohodlnějive zdravějším prostředí a zároveň výrazně ušetřit.

Proč je tepelná izolace nutná?

Starší domy nemají dostatečně nebo vůbec realizované zateplení. Důvodem byla v době výstavby neznalost dnešních propracovaných technologií i nižší požadavky na bydlení. V první řadě je proto důležité uvědomit si energetické ztráty takového domu. Největší množství tepla uniká fasádou a to v celkovém rozsahu 25 - 35 %. Zároveň do domu, v případě špatné izolace, proniká chlad a zima a to nejen fasádou, ale i střechoupodkrovímokny.

Ušetřete na nákladech za topení až 60 %!

Náklady na topení se po zateplení snižují až o 60 %. Výsledkem je mimo to i znatelně příjemnější klima ve vnitřních prostorách a konec plísním a mokrým stěnám, které mohou způsobovat závažné zdravotní potíže. V neposlední řadě jako bonus budova dostává zvukové odhlučnění a již na první pohled působí atraktivně a moderněVšechny tyto výhody způsobují, že nemovitost získává na své hodnotě. Podívejte se, jak se může změnit i váš dům.

Kvalita především

Protože se při zateplení domu jedná o dlouhodobou investici je vhodné uvažovat nad opravdu kvalitním provedením. Pro zateplení fasády skvěle poslouží šedý polystyren, který používáme ve stavební firmě MILOSLAV HLADÍK. Tyto šedé izolační desky pěnového polystyrenu umožňují menší tloušťku se stejným až vyšším izolačním účinkem jako jiné druhy zateplení.

Nejprve vám tedy zhotovíme projektovou dokumentaci, dodáme spolehlivé a ověřené technologie a nakonec realizujeme samotné zateplení, které je vždy připraveno na míru a dle vašeho přání. Samozřejmě zajistíme i dopravu a největší důraz klademe na kvalitu odvedené práce

Hydroizolace ploché střechy Hydroizolace ploché střechy

Rodinný dům před a po realizaci tepelné izolace

Potřebujete zateplit váš dům? Provedeme nejen samotnou realizaci, ale poskytneme také komplexní služby pro získání dotace Nová zelená úsporám. Neváhejte nás kontaktovat.

Chcete zateplit i váš dům? Napište nám a domluvíme se na dalším postupu

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


RSSRSS

Novinky

Výhody zateplené fasády v létě

Výhody zateplené fasády v létě

28. 05. 2018
Je výhodné zateplení domů i v létě? Má smysl zateplovat? Přečtěte si o tomto tématu víc.

Celá novinka

Nové dotace na zateplení v rámci výzvy č. 78 IROP

Nové dotace na zateplení v rámci výzvy č. 78 IROP

09. 05. 2018
Od února 2018 je možné žádat o nové dotace na zateplení bytových domů v rámci výzvy č. 78 IROP. Přečtěte si více o této dotaci. 

Celá novinka

Archiv novinek

Rychlý kontakt

Lukáš Hladík
Ul. Třebízského
533 03 DAŠICE

Tel.: +466 951 558
        +466 951 458
Mobil: +420 602 449 376
            +420 777 823 660
E-mail:

Kanalizace:
Tel.: +420 739 456 551
E-mail:

www.BytyPardubice.eu

Projektanti a projektování (projekty, projekce) - netfirmy.cz

...realizace, rekonstrukce, přestavby

zateplení, dotace, novostavby