Nová zelená úsporám pro bytové domy Praha

Žádejte o dotaci na bytový dům bez stresu a získejte 30 % nákladů zpět. Všechno zařídíme za vás.

Příjem žádostí o dotace na bytové domy z programu Nová zelená úsporám je spuštěn! Pražské byty se nově dočkají vyšší maximální podpory, která dosahuje až 30 % způsobilých výdajů. Žádosti o dotaci ze zelené úsporám na bytové domy můžete podávat až do konce roku 2021.

Chcete, aby všechno proběhlo bez komplikací? Pak nechte vyřízení dotace z Nové zelené úsporám pro bytové domy na nás. Jsme registrovaní v Seznamu odborných dodavatelů. Vypracujeme projekt, kalkulaci, vyřídíme žádost
a samozřejmě provedeme realizaci.

Co přináší Nová zelená úsporám pro bytové domy v Praze?

  • Žádosti můžete podávat až do konce roku 2021. Na vše je tedy dostatek času. Celý program je stabilnější a předvídatelný.
  • Pro bytovky v Praze bylo prozatím uvolněno 250 milionů korun a částka bude ještě narůstat.
  • Druhá výzva pro bytové domy přináší i zvýšení maximální dotace z původních 20 % na 30 % uznatelných nákladů.
  • Kromě dotací na zateplení fasádyvýměnu oken (oblast podpory A) mohou ze zelené úsporám bytové domy v Praze získat také dotaci na výměnu zastaralých kotlů na tuhá paliva za modernější zařízení (oblast podpory C).

Pamatujte, že čím více snížíte energetickou náročnost domu, tím větší dostanete dotaci. Nezapomeňte proto také na tepelnou izolaci plochých střech, které jsou zpravidla již v dezolátním stavu. Provádíme zateplení expandovaným polystyrenem. Jako izolaci proti vodě používáme fóliový systém Fatrafol.

Novinky ve 2. výzvě pro bytové domy v Praze

Dotace z programu Nová zelená úsporám Praha

Kromě navýšení maximální dotace, přináší druhá kontinuální výzva Nové zelené úsporám Praha další změny. Podpora je nyní rozdělena na 2 oblasti:

  • oblast A - snižování energetické náročnosti stávajících bytových domů (zateplení obálky bytovky a výměna oken a vchodových dveří)
  • oblast C - efektivní využití zdrojů energie

Další novinkou je, že ti žadatelé, pro které aktuálně nejsou dostupné finance, přejdou do tzv. zásobníku žádostí, odkud budou řádně zpracovávány. Dotace je možné čerpat jak před samotnou rekonstrukcí, tak v jejím průběhu. Nově jsou také
podporovány projektová příprava a odborný technický dozor.

Vyřídíme za vás dotaci ze Zelené úsporám pro bytové domy Praha. Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


RSSRSS

Novinky

Realizace krásného bungalovu typu B

Realizace krásného bungalovu typu B

23. 02. 2018
Přemýšlíte nad stavbou domu? Prohlédněte si, jak probíhala realizace nedávno dokončeného rodinného bungalovu. V naší referenci se dozvíte i konkrétní cenu a další důležité informace. 

Celá novinka

Jak bojovat doma s plísní?

Jak bojovat doma s plísní?

17. 01. 2018
Také doma bojujete v době vlhkého a chladného počasí s plísní? Přečtěte si nový článek, jak s plísní a vlhkostí účinně bojovat.

Celá novinka

Archiv novinek

Rychlý kontakt

Lukáš Hladík
Ul. Třebízského
533 03 DAŠICE

Tel.: +466 951 558
        +466 951 458
Mobil: +420 602 449 376
            +420 777 823 660
E-mail:

Kanalizace:
Tel.: +420 739 456 551
E-mail:

www.BytyPardubice.eu

Projektanti a projektování (projekty, projekce) - netfirmy.cz

...realizace, rekonstrukce, přestavby

zateplení, dotace, novostavby