21.12.2017 17:42

4 výhody vestavných skříní na míru

4 výhody vestavných skříní na míru

Nedostatek úložného prostoru v bytě či domě řeší většina z nás a množství nehezkých skříní v obytných místnostech působí nejen neesteticky, ale také změnšuje výsledný prostor. Co s tím? Vestavěné skříně představují jasné řešení! Jaké jsou jejich nejdůležitější výhody?

1. Moderní doba si žádá moderní interiér

Aktuální trendy, které přetrvávají již několik let (a pravděpodobně ještě mnoho let přetrvávat budou), udávají minimalismus. “Nosí se” čisté a jednoduché interiéry, které až zavání sterilitou a jsou “rozbité” jedině výraznými doplňky a vkusnými dekoracemi. V čem je jejich tajemství a proč se tolik líbí? Působí uklizeně, elegantně a dýchá z nich luxus. V interiéru, o kterém mluvíme, určitě není mnoho nábytku, natož pak nevzhledných skříní, které by jen překážely. Přesto se však neobejdou bez úložného prostoru, který vestavné skříně vyřeší snadno, efektivně a naprosto esteticky!

2. Více prostoru v každé místnosti

Vestavěné skříně nejsou na první pohled skoro ani vidět (a pokud ano, doladí skvěle interiér). Je možné umístit je prakticky okolo celé místnosti až ke stropu a tím dosáhnout opravdu štědrého úložného prostoru. Zároveň je možné tyto skříně zkombinovat například s televizní stěnou, což už samo o sobě napovídá, že rozhodně nenacházejí své využití jen v ložnici. Skvěle totiž vypadají také na chodběv předsíni nebo právě v obývacím pokoji.

3. Zrcadlo - větší prostor i praktické využití

Samozřejmě, že zrcadlo můžete připevnit i na jinou skříň, avšak na té vestavěné bude vypadat, jako by se jednalo o velké zrcadlo umístěné na zdi. Nejen, že tak bude prostor pro váš odraz prostornější a skříň nebude narušovat nijak interiér bytu či domu, ale bude zároveň svou velkou plochou opticky ještě více zvětšovat prostor celé místnosti. O využití při poslední ranní kontrole zevnějšku nemluvě.

4. Komfort a variabilita

Protože jsou vestavné skříně převážně (a to také doporučujeme) vyráběny na míru, je zde možnost větší variability. Nepotřebujete nebo nevyužijete extra velký prostor na kabáty a jiné oblečení na ramínku? Raději byste měli místo na vysavač a želicí prkno? Žádný problém.

Skříně na míru mají i mnoho dalších skvělých výhod. Vždy je však dobré poradit se s odborníky a nechat na nich i následnou realizaci. Přeci jen se takový nábytek pořizuje obvykle na více let a kvalita provedení tak hraje podstatnou roli. Profesionálové dokáží poradit, jak by mělo vybavení interiéru vypadat a jakou funkci plnit. Použitý materiál a jeho zpracování po té velice ovlivňuje výsledek i životnost.

Máte zájem o vestavné skříně na míru? Nezávazně nás kontaktujte pro nabídku.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


RSSRSS

Novinky

Výhody zateplené fasády v létě

Výhody zateplené fasády v létě

28. 05. 2018
Je výhodné zateplení domů i v létě? Má smysl zateplovat? Přečtěte si o tomto tématu víc.

Celá novinka

Nové dotace na zateplení v rámci výzvy č. 78 IROP

Nové dotace na zateplení v rámci výzvy č. 78 IROP

09. 05. 2018
Od února 2018 je možné žádat o nové dotace na zateplení bytových domů v rámci výzvy č. 78 IROP. Přečtěte si více o této dotaci. 

Celá novinka

Archiv novinek

Rychlý kontakt

Lukáš Hladík
Ul. Třebízského
533 03 DAŠICE

Tel.: +466 951 558
        +466 951 458
Mobil: +420 602 449 376
            +420 777 823 660
E-mail:

Kanalizace:
Tel.: +420 739 456 551
E-mail:

www.BytyPardubice.eu

Projektanti a projektování (projekty, projekce) - netfirmy.cz

...realizace, rekonstrukce, přestavby

zateplení, dotace, novostavby