20.06.2017 14:03

Hezké počasí je tu! Aneb nejlepší čas na výměnu oken

Hezké počasí je tu! Aneb nejlepší čas na výměnu oken

Potřebujete ve vašem domě či bytě vyměnit okna a stále přemýšlíte kdy je nejvhodnější doba? Právě teď vám hraje počasí do karet a k výměně oken přímo vybízí. Pokud vám tedy fičí kolem rámů a okna špatně těsní, není nad čím váhat. Co vám investice přinese?

Šetřete energii

Výměna starých oken má hned několik výhod. Nejdůležitějším faktorem je jednoznačně úspora energie. Ta se pohybuje v řádech desítek procent (mezi 10 až 50 %) a snížení nákladů na vytápění se snižuje až o několik tisíc korun ročně. Mimo úsporu vám nová okna dopomůžou také k lepší hlukové izolaci a v neposlední řadě vaše nemovitost samozřejmě vzroste na hodnotě.

Vyberte si správně

Největší poptávka je stále po plastových oknech. Jejich údržba je velice snadná a pořízení zároveň nezatíží vaši peněženku. U nás můžete vybírat plastová okna nejvyšší kvality značek GealanSchüco a RehauInoutic Prestige a ALUPLAST. Ty se hodí především do nízkoenergetických a pasivních domů.

Zarytou klasiku představují dřevěná okna, která jsou vyráběna z borovicového, mahagonového či dubového dřeva. Okna s dřevěným rámem dodávají domu krásně jedinečný vzhled a přirozenost

Hliníkovo-dřevěná okna působí velice elegantně a moderně. Neopomenutelnou výhodou je jejich dlouhá životnost a nenáročnost na údržbu. Stanou se výjimečným doplňkem domu a to se zárukou vysoké kvality

Ovládněte přírodu

V létě, kdy dotěrný hmyz obtěžuje ve dne v noci, se vám určitě budou hodit také sítě proti hmyzu. Protože jsou dodávány na míru, můžete si je pořídit do jakéhokoli okna či dveří.

K dokonalosti dopomůžou také okenní žaluzieVysoce kvalitní stínící technika, kterou nabízíme, vás perfektně ochrání před slunečními paprsky a zároveň podtrhne interiér domu. Vybírat můžete z mnoha variant a barvených odstínů pro libovolné typy oken.

Jak už víte, právě teď je nejvhodnější doba pro výměnu starých oken. K oknům dodáváme také veškeré příslušenství jako jsou například venkovní a vnitřní okenní parapety. Pokud potřebujete s výběrem poradit, neváhejte se na nás obrátit

Tisknout


RSSRSS

Novinky

Zateplení s dotací Nová zelená úsporám

Zateplení s dotací Nová zelená úsporám

27. 10. 2017
Věděli jste, že za vás kompletně vyřídíme získání dotace Nová zelená úsporám na zateplení vašeho domu? Přečtete si více. 

Celá novinka

Proč zvolit nábytek na míru?

Proč zvolit nábytek na míru?

03. 10. 2017
Zařizujete byt nebo rekontruujete? Nevíte jestli bude lepší vybrat nábytek z obchodu nebo si ho spíše nechat vyrobit od truhláře na zakázku?

Celá novinka

Archiv novinek

Rychlý kontakt

Lukáš Hladík
Ul. Třebízkého
533 03 DAŠICE

Tel.: +420 777 823 660
Mobil: +420 602 449 376
Fax: +420 466 951 458
E-mail:

Kanalizace:
Tel.: +420 739 456 551
E-mail:

www.BytyPardubice.eu

Projektanti a projektování (projekty, projekce) - netfirmy.cz

...realizace, rekonstrukce, přestavby

zateplení, dotace, novostavby