20.06.2017 14:03

Hezké počasí je tu! Aneb nejlepší čas na výměnu oken

Hezké počasí je tu! Aneb nejlepší čas na výměnu oken

Potřebujete ve vašem domě či bytě vyměnit okna a stále přemýšlíte kdy je nejvhodnější doba? Právě teď vám hraje počasí do karet a k výměně oken přímo vybízí. Pokud vám tedy fičí kolem rámů a okna špatně těsní, není nad čím váhat. Co vám investice přinese?

Šetřete energii

Výměna starých oken má hned několik výhod. Nejdůležitějším faktorem je jednoznačně úspora energie. Ta se pohybuje v řádech desítek procent (mezi 10 až 50 %) a snížení nákladů na vytápění se snižuje až o několik tisíc korun ročně. Mimo úsporu vám nová okna dopomůžou také k lepší hlukové izolaci a v neposlední řadě vaše nemovitost samozřejmě vzroste na hodnotě.

Vyberte si správně

Největší poptávka je stále po plastových oknech. Jejich údržba je velice snadná a pořízení zároveň nezatíží vaši peněženku. U nás můžete vybírat plastová okna nejvyšší kvality značek GealanSchüco a RehauInoutic Prestige a ALUPLAST. Ty se hodí především do nízkoenergetických a pasivních domů.

Zarytou klasiku představují dřevěná okna, která jsou vyráběna z borovicového, mahagonového či dubového dřeva. Okna s dřevěným rámem dodávají domu krásně jedinečný vzhled a přirozenost

Hliníkovo-dřevěná okna působí velice elegantně a moderně. Neopomenutelnou výhodou je jejich dlouhá životnost a nenáročnost na údržbu. Stanou se výjimečným doplňkem domu a to se zárukou vysoké kvality

Ovládněte přírodu

V létě, kdy dotěrný hmyz obtěžuje ve dne v noci, se vám určitě budou hodit také sítě proti hmyzu. Protože jsou dodávány na míru, můžete si je pořídit do jakéhokoli okna či dveří.

K dokonalosti dopomůžou také okenní žaluzieVysoce kvalitní stínící technika, kterou nabízíme, vás perfektně ochrání před slunečními paprsky a zároveň podtrhne interiér domu. Vybírat můžete z mnoha variant a barvených odstínů pro libovolné typy oken.

Jak už víte, právě teď je nejvhodnější doba pro výměnu starých oken. K oknům dodáváme také veškeré příslušenství jako jsou například venkovní a vnitřní okenní parapety. Pokud potřebujete s výběrem poradit, neváhejte se na nás obrátit

Tisknout


RSSRSS

Novinky

Výhody zateplené fasády v létě

Výhody zateplené fasády v létě

28. 05. 2018
Je výhodné zateplení domů i v létě? Má smysl zateplovat? Přečtěte si o tomto tématu víc.

Celá novinka

Nové dotace na zateplení v rámci výzvy č. 78 IROP

Nové dotace na zateplení v rámci výzvy č. 78 IROP

09. 05. 2018
Od února 2018 je možné žádat o nové dotace na zateplení bytových domů v rámci výzvy č. 78 IROP. Přečtěte si více o této dotaci. 

Celá novinka

Archiv novinek

Rychlý kontakt

Lukáš Hladík
Ul. Třebízského
533 03 DAŠICE

Tel.: +466 951 558
        +466 951 458
Mobil: +420 602 449 376
            +420 777 823 660
E-mail:

Kanalizace:
Tel.: +420 739 456 551
E-mail:

www.BytyPardubice.eu

Projektanti a projektování (projekty, projekce) - netfirmy.cz

...realizace, rekonstrukce, přestavby

zateplení, dotace, novostavby