27.10.2017 16:11

Zateplení s dotací Nová zelená úsporám

Zateplení s dotací Nová zelená úsporám

Jak jsme se již zmiňovali v článcích v našem magazínu, zateplení domu či bytu má hned několik opodstatněných výhod. V první řadě se jedná o úsporu energie a tím i vaší peněženky, dům stoupá na své hodnotěprostředí v něm je zdravější a zároveň také hned lépe vypadá. Znáte však dotaci Nová zelená úsporám, která vám může se samotným zateplením pomoci? Víme, jak ji získat a dokonce ji za vás kompletně vyřídíme. Příští rok tak můžete mít zatepleno a to o poznání levněji.

Co je Nová zelená úsporám?

Chystáte se zateplovat?Nezapomeňte na kvalitní okna a dveře.

Nová zelená úsporám je dotace, která se poskytuje na snížení energetické náročnosti rodinných domů, výstavbu nových rodinných domů, výměnu neekologického zdroje tepla a snížení energetické náročnosti bytových domů. Díky ní se mnoho rodin i subjektů přiblíží ke zlepšení bydlení a tím i životního standardu.

Jak ji získat?

Dotaci za vás vyřizujeme přímo v MH-stavebnictví. Máme s ní mnohaleté zkušenosti, proto si s žádostí víme hravě rady. Dokonce se nám 100 % projektů, které jsme zajišťovali v původní vlně dotačního programu, podařilo vyřídit kladně a našim zákazníkům byla dotace vždy vyplacena.

Jak proces probíhá?

Na vaší straně zcela jednoduše. Kontaktujete nás, my za vámi přijedeme, abychom obhlédli vaší nemovitost, kterou chcete zateplit, vypočítáme výši možné dotace a pokud to bude k vaší spokojenosti, připravíme projekt Nová zelená úsporám.

Proč zvolit dotaci právě na zateplení?

S rostoucí energetickou náročností domů je zateplení čím dál více důležité. Mnoho starších domů má tepelnou izolaci ve velice špatném stavu. Z logiky věci proto, že v době výstavby nebyly dostupné technické postupy a materiály jako jsou ty dnešní. Moderní doba si žádá vyšší požadavky na bydlení. V domech a bytech s podceněnou nebo přežitou tepelnou izolací je také vysoké riziko vzniku vlhka a tím i plísní, které mají výrazně negativní dopad na lidské zdraví.

Kdy zažádat o dotaci na zateplení?

K letošním Vánocům už si bohužel zateplení s dotací dát nestihnete. Neváhejte nás však kontaktovat a domluvíme se, kdy bude realizace nejdříve možná. Uděláme maximum proto, abychom i vám, stejně jako našim dalším zákazníkům, splnili co nejdříve sen o lepším a modernějším bydlení.

Máte zájem o vyřízení dotace nebo potřebujete poradit? Napište nám.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


RSSRSS

Novinky

Výhody zateplené fasády v létě

Výhody zateplené fasády v létě

28. 05. 2018
Je výhodné zateplení domů i v létě? Má smysl zateplovat? Přečtěte si o tomto tématu víc.

Celá novinka

Nové dotace na zateplení v rámci výzvy č. 78 IROP

Nové dotace na zateplení v rámci výzvy č. 78 IROP

09. 05. 2018
Od února 2018 je možné žádat o nové dotace na zateplení bytových domů v rámci výzvy č. 78 IROP. Přečtěte si více o této dotaci. 

Celá novinka

Archiv novinek

Rychlý kontakt

Lukáš Hladík
Ul. Třebízského
533 03 DAŠICE

Tel.: +466 951 558
        +466 951 458
Mobil: +420 602 449 376
            +420 777 823 660
E-mail:

Kanalizace:
Tel.: +420 739 456 551
E-mail:

www.BytyPardubice.eu

Projektanti a projektování (projekty, projekce) - netfirmy.cz

...realizace, rekonstrukce, přestavby

zateplení, dotace, novostavby