Kvalita vítězí! Proč zvolit nábytek na míru?

Přemýšlíte o novém nábytku nebo kuchyni a stále se rozhodujete zda podlehnout modernímu trendu a koupit si levnější “skládačku” nabízenou v obchodech nebo si snad nechat vyrobit vybavení na zakázku? V našem článku se podíváme na to, čím vás jednoznačně přesvědčí nábytek na míru.

Kvalita a design

Snad nejdůležitějším důvodem proč se rozhodnout pro zakázkovou výrobu je kvalita. Sériový nábytek nabízený v obchodech vás po čase svým ne vždy kvalitním provedením nemile překvapí.

Nejen, že výrobci “skládacích setů” často šetří na použitém materiálu, ale ani design pak nemůže být stoprocentní. Pokud se rozhodnete pro nábytek, skříně či třeba postele na míru, poradíte se se skutečným odborníkem a také materiál si vyberete individuálně podle vlastního uvážení. Ať už půjde o dřevo, plast, exotické materiály či kombinace všeho, budete mít jistotu jaký materiál byl při výrobě použit a vytvoříte si představu o jeho životnosti, která bude zaručeně výrazně delší než při koupi vybavení z velkoobchodu.

Originalita

Pokud jste vyznavači originality, nábytek z obchodu vás s velkou pravděpodobností nenadchne. Při volbě zakázkového nábytku se s výrobcem dohodnete na přesném provedení a nastavíte si vzájemná očekávání. Pro vaši lepší představu pak v MH-stavebnictví nabízíme také 3D návrhy, díky kterým ještě před samotnou realizací uvidíte, jak bude výsledek vypadat.

Nábytek na míru se jednoduše bude hodit a líbit všem, kteří mají rádi jak originální design tak především kvalitu. Žádný sériový kus či set zpravidla nenahradí svým vzhledem ani životností zakázkovou výrobu a ruce šikovného truhláře

Potřebujete poradit? Neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám připravíme 3D návrhy i následnou realizaci nábytku na zakázku. 

Ukázka realizace interiéru na míru

Kuchyň na míru

Kuchyň na míru

Kuchyň na míru

Kuchyň na míru

Kuchyň na míru

Kuchyň na zakázku

Zaujala vás nabídka výroby nábytku na míru? Ozvěte se nám.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


RSSRSS

Novinky

Zateplení s dotací Nová zelená úsporám

Zateplení s dotací Nová zelená úsporám

27. 10. 2017
Věděli jste, že za vás kompletně vyřídíme získání dotace Nová zelená úsporám na zateplení vašeho domu? Přečtete si více. 

Celá novinka

Proč zvolit nábytek na míru?

Proč zvolit nábytek na míru?

03. 10. 2017
Zařizujete byt nebo rekontruujete? Nevíte jestli bude lepší vybrat nábytek z obchodu nebo si ho spíše nechat vyrobit od truhláře na zakázku?

Celá novinka

Archiv novinek

Rychlý kontakt

Lukáš Hladík
Ul. Třebízkého
533 03 DAŠICE

Tel.: +420 777 823 660
Mobil: +420 602 449 376
Fax: +420 466 951 458
E-mail:

Kanalizace:
Tel.: +420 739 456 551
E-mail:

www.BytyPardubice.eu

Projektanti a projektování (projekty, projekce) - netfirmy.cz

...realizace, rekonstrukce, přestavby

zateplení, dotace, novostavby