Rodinné domy na klíč

Mám jasno, chci rodinný dům na klíč od vaší společnosti!

Chystáte se stavět nové bydlení, ale nemáte čas na všechny věci, které jsou s tímto procesem spojeny? Obraťte se na stavební firmu MILOSLAV HLADÍK, která se o vše potřebné postará. Stavíme rodinné domy na klíč zejména v okolí měst Praha, Hradec Králové a Pardubice

Zařídíme vše od prvotních návrhů, projektu, povolovacích řízení, přes vlastní stavbu až po závěrečné kolaudační řízenípředání novostavby novému majiteli.

Nízkoenergetické bungalovy vč. základové desky již od 1 300 000,- Kč bez DPH (přípojky do 10ti metrů od domu). Patrové domy zvládneme již od 2 570 000,- Kč bez DPH.

Proč si nechat postavit rodinný dům na klíč od nás?

Výhody patrového domu

  • úspora za základovou desku
  • úspora nákladů za topení
  • vhodný i pro malé pozemky
  • velké úložné prostory

Výhodou patrového domu je bezesporu úspora místa pozemku, úspora peněz za základovou desku (jelikož je mnohem menší než v případě bungalovu) a větší obytná plocha při malém záboru pozemku. Většinou se ušetří i za rozvody topení, jelikož se nemusí instalovat dlouhé potrubí po rozlehlém domě.

Všechny typy patrových rodinných domů stavíme včetně základové desky, jako nosné zdivo jsou použité přesné tvárnice splňující požadavky pro nízkoenergetické rodinné domy, které ve standartu zateplujeme polystyrenem EPS 70 F o síle 12 cm. Přesné tvárnice s kombinací polystyrenu jsou tou nejlepší volbou, jak uchovat uvnitř domu co nejpříjemnější teplo za minimálních nákladů. Přesné tvárnice mají totiž mnohem lepší akumulační vlastnosti, než zdivo cihelné.

Výplně otvorů jsou osazeny oky s tojskly u = 0,6! Jelikož se jedná o stavbu rodinného domu na klíč, tak samozřejmostí jsou podlahové krytiny, vybavení koupelny, topení, voda, plyn a dokonce i malba.

Vyberte si z naší nabídky nízkoenergetických patrových domů na klíč

Rodinný dům A

Cena bez DPH 2 570 000 Kč

Rodinný dům B

Cena bez DPH 2 780 000 Kč

Máte zájem o nízkoenergetický rodinný dům na klíč? Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


RSSRSS

Novinky

Zateplení s dotací Nová zelená úsporám

Zateplení s dotací Nová zelená úsporám

27. 10. 2017
Věděli jste, že za vás kompletně vyřídíme získání dotace Nová zelená úsporám na zateplení vašeho domu? Přečtete si více. 

Celá novinka

Proč zvolit nábytek na míru?

Proč zvolit nábytek na míru?

03. 10. 2017
Zařizujete byt nebo rekontruujete? Nevíte jestli bude lepší vybrat nábytek z obchodu nebo si ho spíše nechat vyrobit od truhláře na zakázku?

Celá novinka

Archiv novinek

Rychlý kontakt

Lukáš Hladík
Ul. Třebízkého
533 03 DAŠICE

Tel.: +420 777 823 660
Mobil: +420 602 449 376
Fax: +420 466 951 458
E-mail:

Kanalizace:
Tel.: +420 739 456 551
E-mail:

www.BytyPardubice.eu

Projektanti a projektování (projekty, projekce) - netfirmy.cz

...realizace, rekonstrukce, přestavby

zateplení, dotace, novostavby