S rámečkem Super Spacer ušetříte až 5.555 Kč ročně

Energetická třída A pro okna s rámečkem SuperSpacerVybírejte chytře plastová okna z naší výroby ve standardu s unikátním rámečkem Super Spacer. Novátorsky řešený okenní rámeček vám přináší nevídané tepelné úspory a další řadu výhod. Pořiďte si okna v energeticky úsporné třídě A. Skvěle se hodí do komerčních budov i rodinných domů. Využijte skutečně výhodných cen a navíc ještě ušetřete na energiích až 5.555,- Kč ročně!

Přednosti oken s rámečkem Super Spacer

  • zadržují o 15% více tepla než jiná okna
  • až 950x méně tepelných ztrát než u hliníkových oken
  • tlumí hluk až o 2dB účinněji než běžná okna
  • o 70% více zabraňují kondenzaci vlhkosti
  • životnost skla při maximální funkčnosti je zvýšena na 20 let
Kontaktujte nás se svými požadavky na okna s rámečkem Super Spacer, a my vám obratem zašleme cenovou kalkulaci. Využijte našeho bezplatného poradenství a slevy 20 - 50 % při objednávce více jak 3 ks oken.

Rámeček zvýšuje teplotu na skle až o 65 %

Zaručena je vysoká odolnost vůči počasí 

Rozdíly teplot na povrchu okna při použití hliníkového a Super Spacer rámečku

Okna s rámečkem Super Spacer se vyznačují vysokou odolností proti větru

Okna s rámečkem Super Spacer jsou vysoce odolná vůči plísním, a také proto je jejich spolehlivost potvrzená kanadským institutem zdraví. Navíc jsou ovšem výjimečně energeticky úsporná, výrazně snižují požadavky na výhřevné palivo a tím také emise CO2. Díky této vlastnosti jsou moudře využívány zásoby kyslíku v místnosti. Můžeme tedy říct, že okna jsou při použití technologie Super Spacer jakýmsi "výrobcem kyslíku".

Redukce hluku je navýšena až o 2dB

Riziko výskytu bakterií je sníženo o 60 %

Okna s rámečkem Super Spacer zvyšují koeficient tlumení hluku až o 2 dB Odolnost oken s rámečkem Super Spacer vůči bakteriím a proti kondenzaci vlhkosti

Šetřete peníze, bydlete tepleji a chraňte životní prostředí

Průměrný rozdíl teplot na povrchu skla oproti běžným oknům je 9,23 °C

Okna s rámečkem Super Spacer jsou určeny pro všechny ty, kteří chtějí ušetřit na poplatcích za energie a zároveň mít garanci dlouhodobé životnosti spojené s funkčností. Tato pěkná plastová okna navíc s unikátním rámečkem se samozřejmě výborně hodí i pro pasivní a nízkoenergetické domy. A v neposlední řadě máte na výběr až z 30 barevných odstínů, díky kterým sladíte rámečky okna s celým domem.

Nabízíme vám individuální řešení oken a pečlivě odvedenou práci při samotné výrobě i montáži. Spolehněte se na naše více jak 20leté zkušenosti a přes následující kontaktní formulář nám zašlete svou poptávku na plastová okna ve standardu se špičkovým rámečkem Super Spacer.

Pro stanovení ceny nám specifikujte své požadavky na rozměry a počty oken

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


RSSRSS

Novinky

Zateplení s dotací Nová zelená úsporám

Zateplení s dotací Nová zelená úsporám

27. 10. 2017
Věděli jste, že za vás kompletně vyřídíme získání dotace Nová zelená úsporám na zateplení vašeho domu? Přečtete si více. 

Celá novinka

Proč zvolit nábytek na míru?

Proč zvolit nábytek na míru?

03. 10. 2017
Zařizujete byt nebo rekontruujete? Nevíte jestli bude lepší vybrat nábytek z obchodu nebo si ho spíše nechat vyrobit od truhláře na zakázku?

Celá novinka

Archiv novinek

Rychlý kontakt

Lukáš Hladík
Ul. Třebízkého
533 03 DAŠICE

Tel.: +420 777 823 660
Mobil: +420 602 449 376
Fax: +420 466 951 458
E-mail:

Kanalizace:
Tel.: +420 739 456 551
E-mail:

www.BytyPardubice.eu

Projektanti a projektování (projekty, projekce) - netfirmy.cz

...realizace, rekonstrukce, přestavby

zateplení, dotace, novostavby