Větrací systémy pro plastová okna

Větrací systémy pro plastová okna slouží k správné výměně vzduchu z interiéru a vzduchu, který je v okolí domu. Důležité je také udržení vhodné relativní vlhkosti v místnostech. Tyto větrací systémy mohou být součástí všech námi nabízených plastových oken. Objednejte si je a my vám je namontujeme. Kontaktujte nás pomocí níže přiloženého formuláře, pokud máte o okna s větracími systémy zájem.

Hydroregulovatelný větrací systém větrání Aereco

Spočívá v přizpůsobení výměny vzduchu v bytech aktuálním potřebám. Faktorem, jenž rozhoduje o velikosti přívodu a odvodu vzduchu je relativní vlhkost v místnostech. Úroveň vlhkosti vzduchu v bytech přímo souvisí s počtem uživatel bytu a každodenními domacími prácemi, kterých následkem je vytvoření vodních par (prání, vaření, koupání).

Hydroregulovatelné větrací jednotky umožňují přívod venkovního vzduchu a zaručují regulaci odvodu vzduchu – za tuto část odpovídají hydroregulovatelné odvodní nebo ventilační mřížky. Vlivem měnící se vnitřní vlhkosti polyamidová páska se prodlužuje nebo zkracuje a tím se současně mění propustnost větrací jednotky nebo mřížky. Následkem toho se mění objem proudění vzduchu prvkem větracího systému.

Ventilační systém REGEL-air®

Větrací drážka REGEL-air® se skládá s dvou jednotlivých prvků šířky, které mají 125 mm. Větrací klapky jsou vybaveny na různá zatížení, což umožňuje reagovat podle tlaku vzduchu mezi 20 -30 Pa. Větrací drážka REGEL-air® je koncipována tak, aby proudění bylo kontrolovaně regulováno.

Ve spojení s větracím systémem REGEL-air® pracuje jako zařízení přívodu vzduchu. Venkovní vzduch se přivádí do prostoru mezi okenními křídly a rámem. Zde předehřaný vzduch stoupá do horní části oken a přes větrací drážky dovnitř bytového prostoru. Průvan nevzíká, neboť vzduch je veden skrz větrací drážky a horní těsnící úroveň přímo pod strop. Tam se přivedený čerstvý vzduch promíchá s teplejším vzduchem v místnosti.

Větrací drážku REGEL-air® lze snadno namontovat, nevyžaduje frézování otvoru nebo vrtání dír. Lze jí také namontovat do již zabudovaných oken.

Chcete tyto větrací systémy namontovat? Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


RSSRSS

Novinky

Výhody zateplené fasády v létě

Výhody zateplené fasády v létě

28. 05. 2018
Je výhodné zateplení domů i v létě? Má smysl zateplovat? Přečtěte si o tomto tématu víc.

Celá novinka

Nové dotace na zateplení v rámci výzvy č. 78 IROP

Nové dotace na zateplení v rámci výzvy č. 78 IROP

09. 05. 2018
Od února 2018 je možné žádat o nové dotace na zateplení bytových domů v rámci výzvy č. 78 IROP. Přečtěte si více o této dotaci. 

Celá novinka

Archiv novinek

Rychlý kontakt

Lukáš Hladík
Ul. Třebízského
533 03 DAŠICE

Tel.: +466 951 558
        +466 951 458
Mobil: +420 602 449 376
            +420 777 823 660
E-mail:

Kanalizace:
Tel.: +420 739 456 551
E-mail:

www.BytyPardubice.eu

Projektanti a projektování (projekty, projekce) - netfirmy.cz

...realizace, rekonstrukce, přestavby

zateplení, dotace, novostavby