Kuchyň na míru - chytrá volba při zařizování interiéru

Hydroizolace balkónů a teras

Kuchyň patří mezi společenské a sociální místnosti ve většině domů a bytů. Nejen, že v ní trávíme čas při přípravě pokrmů, ale scházíme se zde také s rodinou při večeři či při posezení s návštěvou nad kávou a kouskem dortu.

V kuchyni “kořeníme” příběh našeho bydlení a přesně to je důvod proč má být místem, kde se cítíme dobře, kam se nestydíme klidně pozvat sousedy a k tomu je zde vše praktické a uzpůsobené k naší naprosté spokojenosti. Přečtěte si, jaké výhody vám poskytne interiér vyrobený na míru, který vaše sny o ideálním bydlení dokáže lehce proměnit v realitu.   

Úžasná kuchyň podle vašeho gusta

Zvolit kuchyň na míru nebo kuchyň sériové výroby? V takovém souboji hraje kuchyni na zakázku do karet především naprostá originalita, se kterou úzce souvisí vlastní výběr materiálu, úchytek, barev i rozložení spotřebičů přesně tak, jak vám vyhovuje. Nikdy vás už nebude rozčilovat špatně přístupná skříňka, nedostatečný odkládací prostor nebo nevyhovující místo mezi sporákem a dřezem. Vše bude přesně tam, kde vám to bude dělat radost a zároveň usnadňovat práci při přípravě pokrmů. Pokud se navíc potýkáte s konstrukčními chybami či anomáliemi domu jako jsou křivé podlahy, zkosené stropy apod., hravě je tak vyřešíte.

Když rozhoduje cena

Kuchyně a interiéry na míru nejsou jen pro movité. Kvalita samozřejmě něco stojí, ale rozpočítáte-li si vynaložené výdaje na dlouhá léta, která takové vybavení vydrží, rozhodně se vám investice vyplatí. Cena se odvíjí také od použitého materiálu. Mezi nejoblíbenější se všeobecně řadí kuchyně dřevěné

Nejlepší kvalitudlouhou životnost a jednoduše kuchyň na celý život vám dokáže přislíbit jedině zakázková výroba. Ať už tedy plánujete kuchyň v panelovém bytě nebo v rodinném domě, individuální kuchyň bude vždy správnou volbou a chytrou investicí. 

Ukázka naší práce

Jak realizace individuálních zakázek probíhá, jak vám dokážeme pomoci s výběrem a ulehčit vaší představivosti díky 3D návrhům a hlavně jak úchvatně to může vypadat i u vás doma si prohlédněte v našem článku zde.

Realizace provádíme na Pardubicku, Hradecku, Chrudimsku, Orlickoústecko, ve Vamberku a Žamberku. Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte se na nás obrátit.

Máte zájem o kuchyň na míru? Napište si o nezávaznou kalkulaci.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


RSSRSS

Novinky

Zateplení s dotací Nová zelená úsporám

Zateplení s dotací Nová zelená úsporám

27. 10. 2017
Věděli jste, že za vás kompletně vyřídíme získání dotace Nová zelená úsporám na zateplení vašeho domu? Přečtete si více. 

Celá novinka

Proč zvolit nábytek na míru?

Proč zvolit nábytek na míru?

03. 10. 2017
Zařizujete byt nebo rekontruujete? Nevíte jestli bude lepší vybrat nábytek z obchodu nebo si ho spíše nechat vyrobit od truhláře na zakázku?

Celá novinka

Archiv novinek

Rychlý kontakt

Lukáš Hladík
Ul. Třebízkého
533 03 DAŠICE

Tel.: +420 777 823 660
Mobil: +420 602 449 376
Fax: +420 466 951 458
E-mail:

Kanalizace:
Tel.: +420 739 456 551
E-mail:

www.BytyPardubice.eu

Projektanti a projektování (projekty, projekce) - netfirmy.cz

...realizace, rekonstrukce, přestavby

zateplení, dotace, novostavby