Zateplení obvodových plášťů s dotací Nová zelená úsporám

Kontaktujte nás a my za vás vyřídíme získání dotace ►

Zateplení domu se vyplatí. A v tomto období více než kdy jindy. Můžete totiž získat velmi výhodnou státní dotaci z programu Nová zelená úsporám. Pro vás to neznamená žádné zařizování a běhání po úřadech. Všechno za vás obstaráme my. Navíc s námi máte jistotu, že dotaci skutečně dostanete.

Máte nárok na dotaci na zateplení fasády?

Dotace na zateplení fasády z Nové zelené úsporám se týkají rodinných a bytových domů a v přípravě jsou i veřejné budovy. Budete využívat oblast podpory A, tedy „Snižování energetické náročnosti stávajících rodinných domů". Tato oblast zahrnuje právě dotaci na zateplení obálky domu. Představme si pod tím nejen zateplení fasády, ale také zateplení stropů, klasické střechy i ploché střechy, podlahy a výměnu okendveří. Program podporuje dílčí i komplexní opatření. Ukončení příjmu žádostí je plánované na konec roku 2021.

Rodinný dům před zateplením Po zateplení rodinného domu

Pravidla dotací Nová zelená úsporám

  • Zateplení pláště budovy musí provádět firma zapsaná v Seznamu odborných dodavatelů. Naše firma v něm zapsaná je.
  • O dotaci můžete žádat před zahájením prací, kdykoliv v jejich průběhu nebo po dokončení. Na jeden objekt můžete podat pouze jednu žádost - v té lze kombinovat podpory z několika různých oblastí programu.
  • Dotace je vyplacena až po řádném dokončení realizace.

Konkrétní podmínky pro získání dotace se dozvíte na oficiálních stránkách NZÚ. Většina laiků ale požadovaným parametrům na dům nerozumí nebo je ani nezná. Neváhejte se proto na nás obrátit, vše za vás zařídíme.

Před zateplením fasády Po zateplení fasády

Kolik korun lze na zateplení získat?

Maximální výše podpory na jednu žádost je 50 % z celkově uznatelných nákladů, ale ne více než 5 milionů korun. Čím větší budou opatření pro snížení energetické náročnosti budovy, tím bude dotace vyšší. Proto je oblast podpory A rozdělená ještě na podoblasti A.0 až A.3.

Podoblast

A.0

A.1

A.2

A.3

Snížení měrné roční potřeby tepla na vytápění

20 %

40 %

50 %

60 %

 

Dotace se vypočítává podle velikosti plochy zateplovaných konstrukcí. Do této plochy se počítá nejen fasáda, ale i již zmíněné výplně otvorů, střechy, ploché střechy a podlahy. Na oficiálních stránkách NZÚ si můžete prohlédnout modelové příklady žádostí o dotace.

Nachází se váš rodinný nebo bytový dům v Moravskoslezském či Ústeckém kraji? Pak máte zvýhodněný koeficient upravující výši dotace. Zateplujeme budovy po celé republice, neváhejte se nám ozvat!

Chcete získat dotaci na zateplení obvodového pláště? Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


RSSRSS

Novinky

Výhody zateplené fasády v létě

Výhody zateplené fasády v létě

28. 05. 2018
Je výhodné zateplení domů i v létě? Má smysl zateplovat? Přečtěte si o tomto tématu víc.

Celá novinka

Nové dotace na zateplení v rámci výzvy č. 78 IROP

Nové dotace na zateplení v rámci výzvy č. 78 IROP

09. 05. 2018
Od února 2018 je možné žádat o nové dotace na zateplení bytových domů v rámci výzvy č. 78 IROP. Přečtěte si více o této dotaci. 

Celá novinka

Archiv novinek

Rychlý kontakt

Lukáš Hladík
Ul. Třebízského
533 03 DAŠICE

Tel.: +466 951 558
        +466 951 458
Mobil: +420 602 449 376
            +420 777 823 660
E-mail:

Kanalizace:
Tel.: +420 739 456 551
E-mail:

www.BytyPardubice.eu

Projektanti a projektování (projekty, projekce) - netfirmy.cz

...realizace, rekonstrukce, přestavby

zateplení, dotace, novostavby