Zateplovací desky

Provádíme kompletní realizace zateplování domů.

Zateplovací desky jsou praktické pro izolace všech prostor v domě. Díky variabilitě rozměrů a provedení jsou určeny pro široké užití od podlah až po střechy. Vždy zaručí výbornou izolaci při nezatížení konstrukce, ve tvrzené variantě polystyrenových desek navíc i zvýšenou tlakovou odolnost.

Zateplovací desky na fasády

Fasádní zateplovací desky používáme jak pro zateplení zdiva z keramických cihelných tvárnic (např. Porotherm), tak z přesných tvárnic (např. YTONG). Oba základní typy zdiva doplňujeme zateplovacím polystyrenem pro účinnou izolaci. Rodinné domy zateplovacími deskami o tloušťce 14 cm, díky kterým ušetříte až 50% nákladů na vytápění. Na velmi zatěžovaných místech používáme zateplovací desky o šířce 16-18 cm. Jako vnější ochranu používáme silikonovéakrylátové omítky, které zvyšují odolnost desek proti vlivům počasí.

Další použití zateplovacích desek

  • sklepy - polystyren

  • zateplení podlah - tvrzený polystyren

  • fasády - polystyren, minerální vata

  • vnitřní izolace - polystyren

  • ploché střechy - minerální vata, polystyren

  • šikmé střechy - minerální vata

Zateplovací desky jsou ideální pro izolace střešních prostor především u rovných střech. Vhodná vrstva této izolace je přibližně 20 cm. Minerální zateplovací desky se doplňuje paropropustnou fólií, která zabrání propadání částic minerální vaty a zamezí kondenzaci par. Při izolování střechy je doporučeno dávat zateplovací desky ve dvou vrstvách, aby se překryly mezery mezi deskami. Polystyrenové desky v tloušťce okolo 12 cm se však používají i k zateplení stropu ve sklepě

Pro zabránění tepelným ztrátám podlah přízemí se využívá tlaku odolný tvrzený polystyren. Tloušťka izolace zateplovací desky se u nepodsklepených místností rodinných domů pohybuje mezi 10-12 cm. Obraťte se na nás a ušetřete díky zateplení fasády a domu od odborníků.

Chcete účinné zateplení domu? Kontaktujte nás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


RSSRSS

Novinky

Zateplení s dotací Nová zelená úsporám

Zateplení s dotací Nová zelená úsporám

27. 10. 2017
Věděli jste, že za vás kompletně vyřídíme získání dotace Nová zelená úsporám na zateplení vašeho domu? Přečtete si více. 

Celá novinka

Proč zvolit nábytek na míru?

Proč zvolit nábytek na míru?

03. 10. 2017
Zařizujete byt nebo rekontruujete? Nevíte jestli bude lepší vybrat nábytek z obchodu nebo si ho spíše nechat vyrobit od truhláře na zakázku?

Celá novinka

Archiv novinek

Rychlý kontakt

Lukáš Hladík
Ul. Třebízkého
533 03 DAŠICE

Tel.: +420 777 823 660
Mobil: +420 602 449 376
Fax: +420 466 951 458
E-mail:

Kanalizace:
Tel.: +420 739 456 551
E-mail:

www.BytyPardubice.eu

Projektanti a projektování (projekty, projekce) - netfirmy.cz

...realizace, rekonstrukce, přestavby

zateplení, dotace, novostavby