Zateplovací desky

Provádíme kompletní realizace zateplování domů.

Zateplovací desky jsou praktické pro izolace všech prostor v domě. Díky variabilitě rozměrů a provedení jsou určeny pro široké užití od podlah až po střechy. Vždy zaručí výbornou izolaci při nezatížení konstrukce, ve tvrzené variantě polystyrenových desek navíc i zvýšenou tlakovou odolnost.

Zateplovací desky na fasády

Fasádní zateplovací desky používáme jak pro zateplení zdiva z keramických cihelných tvárnic (např. Porotherm), tak z přesných tvárnic (např. YTONG). Oba základní typy zdiva doplňujeme zateplovacím polystyrenem pro účinnou izolaci. Rodinné domy zateplovacími deskami o tloušťce 14 cm, díky kterým ušetříte až 50% nákladů na vytápění. Na velmi zatěžovaných místech používáme zateplovací desky o šířce 16-18 cm. Jako vnější ochranu používáme silikonovéakrylátové omítky, které zvyšují odolnost desek proti vlivům počasí.

Další použití zateplovacích desek

  • sklepy - polystyren

  • zateplení podlah - tvrzený polystyren

  • fasády - polystyren, minerální vata

  • vnitřní izolace - polystyren

  • ploché střechy - minerální vata, polystyren

  • šikmé střechy - minerální vata

Zateplovací desky jsou ideální pro izolace střešních prostor především u rovných střech. Vhodná vrstva této izolace je přibližně 20 cm. Minerální zateplovací desky se doplňuje paropropustnou fólií, která zabrání propadání částic minerální vaty a zamezí kondenzaci par. Při izolování střechy je doporučeno dávat zateplovací desky ve dvou vrstvách, aby se překryly mezery mezi deskami. Polystyrenové desky v tloušťce okolo 12 cm se však používají i k zateplení stropu ve sklepě

Pro zabránění tepelným ztrátám podlah přízemí se využívá tlaku odolný tvrzený polystyren. Tloušťka izolace zateplovací desky se u nepodsklepených místností rodinných domů pohybuje mezi 10-12 cm. Obraťte se na nás a ušetřete díky zateplení fasády a domu od odborníků.

Chcete účinné zateplení domu? Kontaktujte nás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


RSSRSS

Novinky

Výhody zateplené fasády v létě

Výhody zateplené fasády v létě

28. 05. 2018
Je výhodné zateplení domů i v létě? Má smysl zateplovat? Přečtěte si o tomto tématu víc.

Celá novinka

Nové dotace na zateplení v rámci výzvy č. 78 IROP

Nové dotace na zateplení v rámci výzvy č. 78 IROP

09. 05. 2018
Od února 2018 je možné žádat o nové dotace na zateplení bytových domů v rámci výzvy č. 78 IROP. Přečtěte si více o této dotaci. 

Celá novinka

Archiv novinek

Rychlý kontakt

Lukáš Hladík
Ul. Třebízského
533 03 DAŠICE

Tel.: +466 951 558
        +466 951 458
Mobil: +420 602 449 376
            +420 777 823 660
E-mail:

Kanalizace:
Tel.: +420 739 456 551
E-mail:

www.BytyPardubice.eu

Projektanti a projektování (projekty, projekce) - netfirmy.cz

...realizace, rekonstrukce, přestavby

zateplení, dotace, novostavby