Zateplovací materiály

Provádíme kompletní realizace zateplování domů.

Zateplovací materiály jsou široká skupina materiálů určených pro tepelnou i zvukovou izolaci domu. Liší se svým složením a specifickými vlastnostmi pro použití k zateplení v jednotlivých částech domu. Základní dělení zateplovacích materiálů je poté podle provedení na desky a pásy. Minerální vata se přitom vyrábí v obou variantách, zateplovací polystyren pouze v deskovém. Vybereme pro vás správný zateplovací materiál a úspěšně provedeme zateplení domumaximální úsporu vašich nákladů na energie.

Užití zateplovacích materiálů

  • sklepy - polystyren

  • zateplení podlah - tvrzený polystyren

  • fasády - polystyren, minerální vaty

  • vnitřní izolace - polystyren

  • ploché střechy - minerální vary, polystyren

  • šikmé střechy - minerální vaty

  Zateplovací polystyren

  Zateplovací polystyren je vyráběn v přesných deskách pro široké užití. Jako zateplovací materiál se používá ve sklepech, podlahách, fasádách i střechách. Pro odolnost vůči běžnému tlaku a rozměrové stálosti nalezne využití i při vnitřních rekonstrukcích. Zateplovací polystyren vždy vyniká výbornou izolací a lehkostí, která mu zajišťuje užití v izolaci bez dodatečných nosných konstrukcí. Ve tvrzené (extrudované) variantě je navíc voděodolný a především odolává zvýšenému tlaku. Proto se tvrzený polystyren používá jako velmi odolná izolace pod podlahy.

  Minerální vata

  Minerální vaty jsou vyráběné v deskách i pásech pro snadné použití. Především v pásové variantě jsou snadno prostorově upravitelné, a proto naleznou uplatnění při izolaci špatně dostupných míst. Minerální vaty jsou ideální materiál pro zateplení plochých i šikmých střech. Vata se při aplikaci doplňuje paropropustnou fólií, která zamezí propadání částic minerální vaty a zabrání kondenzaci par. Při zateplování střechy navíc dáváme izolaci ve dvou vrstvách, aby nevznikaly mezery mezi deskami či pásy izolace.

  Pro optimální zateplení vám nejlepší řešení včetně výběru vhodného zateplovacího materiálu. Obraťte se na nás a ušetřete díky zateplení fasády a domu od odborníků.

Chcete účinné zateplení domu? Kontaktujte nás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


RSSRSS

Novinky

Proč zvolit nábytek na míru?

Proč zvolit nábytek na míru?

03. 10. 2017
Zařizujete byt nebo rekontruujete? Nevíte jestli bude lepší vybrat nábytek z obchodu nebo si ho spíše nechat vyrobit od truhláře na zakázku?

Celá novinka

Jak na rekonstrukci panelového jádra

Jak na rekonstrukci panelového jádra

11. 09. 2017
Potřebuje panelové jádro ve vašem bytě rekonstrukci? Sníte o moderním, zdravém a komfortním bydlení? 

Celá novinka

Archiv novinek

Rychlý kontakt

Lukáš Hladík
Ul. Třebízkého
533 03 DAŠICE

Tel.: +420 777 823 660
Mobil: +420 602 449 376
Fax: +420 466 951 458
E-mail:

Kanalizace:
Tel.: +420 739 456 551
E-mail:

www.BytyPardubice.eu

Projektanti a projektování (projekty, projekce) - netfirmy.cz

...realizace, rekonstrukce, přestavby

zateplení, dotace, novostavby