Zateplovací systémy, systém

Provádíme kompletní návrh a zateplování domů.

Zateplovací systémy zahrnují veškerou izolaci domu od zateplení sklepů a střechy až po vhodně zvolená okna. Pro správný výběr zateplovacího systému je samozřejmě důležitý druh zdiva, který významně ovlivňuje výběr izolace.

Nejdůležitější částí zateplovacích systému je jednoznačně fasádní zateplení. U nás se používají systémy s dostatečnou tloušťkou izolace rodinných domků okolo 14 cm. Ve vyšších polohách, na návětrných a dalších zatěžovaných místech se šířka potřebné izolace zvyšuje na 16-18 cm

Druhy zateplovacích systémů

Ekonomicky nejvýhodnější zateplovací systém je nepochybně fasádní polystyren. Polystyren se však používá nejen pro zateplení fasády, ale i pro izolaci střech a méně vlhkých sklepů. Na zateplení podlah se používá speciální tvrzený polystyren. Nevýhodou polystyrenu obecně je jeho neprodyšnost. Proto u starších a vlhčích objektů doporučujeme a realizujeme izolace z minerálních vláken - tzv. vaty. Izolační vata je navíc nejvhodnější zateplovací systém i pro šikmé střechy. Cenou za lepší prodyšnost minerální vaty jsou přibližně o 30% vyšší náklady na metr čtverečný zateplené plochy.

Do celkového zateplení je nutné započítat i výběr oken. Nejčastěji volené varianty – plastová i dřevěná eurookna – jsou z tepelně izolačního hlediska srovnatelné. Liší se tak především v závislosti na konkrétním komorovém systému a tepelné vodivosti daného skla. Pro správnou izolaci vám dodáme vhodná izolační okna od předních výrobců. Obraťte se na nás a my vám účinně zateplíme fasádu i celý dům.

Máte zájem o účinné zateplení domu? Kontaktujte nás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


RSSRSS

Novinky

Výhody zateplené fasády v létě

Výhody zateplené fasády v létě

28. 05. 2018
Je výhodné zateplení domů i v létě? Má smysl zateplovat? Přečtěte si o tomto tématu víc.

Celá novinka

Nové dotace na zateplení v rámci výzvy č. 78 IROP

Nové dotace na zateplení v rámci výzvy č. 78 IROP

09. 05. 2018
Od února 2018 je možné žádat o nové dotace na zateplení bytových domů v rámci výzvy č. 78 IROP. Přečtěte si více o této dotaci. 

Celá novinka

Archiv novinek

Rychlý kontakt

Lukáš Hladík
Ul. Třebízského
533 03 DAŠICE

Tel.: +466 951 558
        +466 951 458
Mobil: +420 602 449 376
            +420 777 823 660
E-mail:

Kanalizace:
Tel.: +420 739 456 551
E-mail:

www.BytyPardubice.eu

Projektanti a projektování (projekty, projekce) - netfirmy.cz

...realizace, rekonstrukce, přestavby

zateplení, dotace, novostavby