Zateplovací systémy, systém

Provádíme kompletní návrh a zateplování domů.

Zateplovací systémy zahrnují veškerou izolaci domu od zateplení sklepů a střechy až po vhodně zvolená okna. Pro správný výběr zateplovacího systému je samozřejmě důležitý druh zdiva, který významně ovlivňuje výběr izolace.

Nejdůležitější částí zateplovacích systému je jednoznačně fasádní zateplení. U nás se používají systémy s dostatečnou tloušťkou izolace rodinných domků okolo 14 cm. Ve vyšších polohách, na návětrných a dalších zatěžovaných místech se šířka potřebné izolace zvyšuje na 16-18 cm

Druhy zateplovacích systémů

Ekonomicky nejvýhodnější zateplovací systém je nepochybně fasádní polystyren. Polystyren se však používá nejen pro zateplení fasády, ale i pro izolaci střech a méně vlhkých sklepů. Na zateplení podlah se používá speciální tvrzený polystyren. Nevýhodou polystyrenu obecně je jeho neprodyšnost. Proto u starších a vlhčích objektů doporučujeme a realizujeme izolace z minerálních vláken - tzv. vaty. Izolační vata je navíc nejvhodnější zateplovací systém i pro šikmé střechy. Cenou za lepší prodyšnost minerální vaty jsou přibližně o 30% vyšší náklady na metr čtverečný zateplené plochy.

Do celkového zateplení je nutné započítat i výběr oken. Nejčastěji volené varianty – plastová i dřevěná eurookna – jsou z tepelně izolačního hlediska srovnatelné. Liší se tak především v závislosti na konkrétním komorovém systému a tepelné vodivosti daného skla. Pro správnou izolaci vám dodáme vhodná izolační okna od předních výrobců. Obraťte se na nás a my vám účinně zateplíme fasádu i celý dům.

Máte zájem o účinné zateplení domu? Kontaktujte nás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


RSSRSS

Novinky

Zateplení s dotací Nová zelená úsporám

Zateplení s dotací Nová zelená úsporám

27. 10. 2017
Věděli jste, že za vás kompletně vyřídíme získání dotace Nová zelená úsporám na zateplení vašeho domu? Přečtete si více. 

Celá novinka

Proč zvolit nábytek na míru?

Proč zvolit nábytek na míru?

03. 10. 2017
Zařizujete byt nebo rekontruujete? Nevíte jestli bude lepší vybrat nábytek z obchodu nebo si ho spíše nechat vyrobit od truhláře na zakázku?

Celá novinka

Archiv novinek

Rychlý kontakt

Lukáš Hladík
Ul. Třebízkého
533 03 DAŠICE

Tel.: +420 777 823 660
Mobil: +420 602 449 376
Fax: +420 466 951 458
E-mail:

Kanalizace:
Tel.: +420 739 456 551
E-mail:

www.BytyPardubice.eu

Projektanti a projektování (projekty, projekce) - netfirmy.cz

...realizace, rekonstrukce, přestavby

zateplení, dotace, novostavby