Zateplovací vata minerální

Provádíme kompletní realizace zateplování domů.

Zateplovací vata minerální je variabilní materiál pro účinnou izolaci vyráběný ze skelných vláken. Užívá se v pásech i deskách o rozměrech od centimetru pro širokopásové pro průmyslové stavby. Velkou výhodu pásů minerální vaty je dokonalé překrytí i špatně dostupných ploch, kde se nedá užít zateplovací polystyren. Zateplovací vata minerální ve všech použitích zachovává skvělé tepelné i zvukově izolační vlastnosti.

Užití zateplovací minerální vaty

Zateplovací vata se používá pro zateplení zdiva z keramických cihelných tvárnic (např. Porotherm) i z přesných tvárnic (např. YTONG). Tepelnou izolaci keramických tvárnic zajišťují vzduchové mezery a samozřejmě fasádní zateplení. Přesné tvárnice při vytápění akumulují část tepla, které po vypnutí topení uvolňují zpět do domu. Udržují tím dobře tepelnou stabilitu a zpomalují ochlazení v pokoji.

Oba typy zdiva doplňujeme zateplovací minerální vatou pro lepší izolaci. Zateplujeme rodinné domy dostatečnou vrstvou 14 cm minerální vaty, díky kterému ušetříte až 50% nákladů na vytápění. Na zatěžovaných místech užíváme izolaci o tloušťce 16-18 cm. Jako vnější ochrana se používá zásadně silikonová omítka, která zachovává prodyšnost celé fasády. Navíc výrazně zvyšuje odolnost zateplovací minerální vaty proti vlivům počasí.

Minerální vaty jsou vhodné pro zateplení plochých i šikmých střech. Zateplovací minerální vata se doplňuje paropropustnou fólií, která zabrání propadání částic minerální vaty a zamezí kondenzaci par. Při zateplování střechy navíc dáváme izolaci ve dvou vrstvách, aby se překryly mezery mezi deskami či pásy izolace. Obraťte se na nás a ušetřete díky zateplení fasády a domu od odborníků.

Máte zájem o účinné zateplení domu? Kontaktujte nás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


RSSRSS

Novinky

Zateplení s dotací Nová zelená úsporám

Zateplení s dotací Nová zelená úsporám

27. 10. 2017
Věděli jste, že za vás kompletně vyřídíme získání dotace Nová zelená úsporám na zateplení vašeho domu? Přečtete si více. 

Celá novinka

Proč zvolit nábytek na míru?

Proč zvolit nábytek na míru?

03. 10. 2017
Zařizujete byt nebo rekontruujete? Nevíte jestli bude lepší vybrat nábytek z obchodu nebo si ho spíše nechat vyrobit od truhláře na zakázku?

Celá novinka

Archiv novinek

Rychlý kontakt

Lukáš Hladík
Ul. Třebízkého
533 03 DAŠICE

Tel.: +420 777 823 660
Mobil: +420 602 449 376
Fax: +420 466 951 458
E-mail:

Kanalizace:
Tel.: +420 739 456 551
E-mail:

www.BytyPardubice.eu

Projektanti a projektování (projekty, projekce) - netfirmy.cz

...realizace, rekonstrukce, přestavby

zateplení, dotace, novostavby