Zateplovací vata minerální

Provádíme kompletní realizace zateplování domů.

Zateplovací vata minerální je variabilní materiál pro účinnou izolaci vyráběný ze skelných vláken. Užívá se v pásech i deskách o rozměrech od centimetru pro širokopásové pro průmyslové stavby. Velkou výhodu pásů minerální vaty je dokonalé překrytí i špatně dostupných ploch, kde se nedá užít zateplovací polystyren. Zateplovací vata minerální ve všech použitích zachovává skvělé tepelné i zvukově izolační vlastnosti.

Užití zateplovací minerální vaty

Zateplovací vata se používá pro zateplení zdiva z keramických cihelných tvárnic (např. Porotherm) i z přesných tvárnic (např. YTONG). Tepelnou izolaci keramických tvárnic zajišťují vzduchové mezery a samozřejmě fasádní zateplení. Přesné tvárnice při vytápění akumulují část tepla, které po vypnutí topení uvolňují zpět do domu. Udržují tím dobře tepelnou stabilitu a zpomalují ochlazení v pokoji.

Oba typy zdiva doplňujeme zateplovací minerální vatou pro lepší izolaci. Zateplujeme rodinné domy dostatečnou vrstvou 14 cm minerální vaty, díky kterému ušetříte až 50% nákladů na vytápění. Na zatěžovaných místech užíváme izolaci o tloušťce 16-18 cm. Jako vnější ochrana se používá zásadně silikonová omítka, která zachovává prodyšnost celé fasády. Navíc výrazně zvyšuje odolnost zateplovací minerální vaty proti vlivům počasí.

Minerální vaty jsou vhodné pro zateplení plochých i šikmých střech. Zateplovací minerální vata se doplňuje paropropustnou fólií, která zabrání propadání částic minerální vaty a zamezí kondenzaci par. Při zateplování střechy navíc dáváme izolaci ve dvou vrstvách, aby se překryly mezery mezi deskami či pásy izolace. Obraťte se na nás a ušetřete díky zateplení fasády a domu od odborníků.

Máte zájem o účinné zateplení domu? Kontaktujte nás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


RSSRSS

Novinky

Výhody zateplené fasády v létě

Výhody zateplené fasády v létě

28. 05. 2018
Je výhodné zateplení domů i v létě? Má smysl zateplovat? Přečtěte si o tomto tématu víc.

Celá novinka

Nové dotace na zateplení v rámci výzvy č. 78 IROP

Nové dotace na zateplení v rámci výzvy č. 78 IROP

09. 05. 2018
Od února 2018 je možné žádat o nové dotace na zateplení bytových domů v rámci výzvy č. 78 IROP. Přečtěte si více o této dotaci. 

Celá novinka

Archiv novinek

Rychlý kontakt

Lukáš Hladík
Ul. Třebízského
533 03 DAŠICE

Tel.: +466 951 558
        +466 951 458
Mobil: +420 602 449 376
            +420 777 823 660
E-mail:

Kanalizace:
Tel.: +420 739 456 551
E-mail:

www.BytyPardubice.eu

Projektanti a projektování (projekty, projekce) - netfirmy.cz

...realizace, rekonstrukce, přestavby

zateplení, dotace, novostavby