Zděný rodinný dům – bydlete za 4 měsíce

Rodinný dům na klíčNejen ve dřevostavbě, ale také v klasickém zděném domě můžete bydlet už za 4 měsíce. Pokud tedy stavbu svěříte do rukou zkušené a spolehlivé firmy, která má dostatečnou kapacitu zaměstnanců a ověřené dodavatele. Dům na klíč pak roste jedna báseň.

  • Postavíme vám rodinný dům na klíč v Pardubicích, Hradci Králové, Chrudimi a okolí.
  • Zařídíme vše kolem stavby od A do Z, skoro o nic se nemusíte starat.
  • Běžný rodinný dům do 150 m2 postavíme během 4 měsíců.
     

Stavba domu svépomocí - vyplatí se vám?

V současnosti jsou stále ještě populární stavby domu svépomocí. Promyslete si ale, jestli se vám tento postup skutečně vyplatí. Máte dostatek znalostí a zkušeností z oboru stavebnictví? Budete mít dostatek lidí na výpomoc? Chcete si vše kolem stavby zařizovat sami, počínaje dokumentací, přes materiál, až po logistiku? A chcete vůbec tak dlouho čekat?

Rodinný dům na klíč postavíme během 4 měsíců, a to už od 1,3 milionu korun se základovou deskou. K dispozici máte katalog rodinných domů, kde se můžete inspirovat. Samozřejmě ale není překážkou jakýkoliv individuální projekt. S výstavbou domů máme mnohaleté zkušenosti, a tak vám při projektování toho vašeho rádi pomůžeme.

Stavíme nízkoenergetické novostavby, a to jak patrové domy, tak bungalovy. Provoz nízkoenergetické domácnosti vyžaduje minimální náklady, a přitom poskytuje nadstandardní komfort.

Stavba na klíč - bungalovy Bungalov na klíč za 1,3 milionu Kč >> Bungalovy na klíč Bungalov na klíč za 1,45 milionu Kč >>

Jak probíhá stavba domu s naší firmou

Budeme s vámi spolupracovat od počáteční projektové dokumentace až po předání samotné stavby. Zajistíme pro vás vypracování projektové dokumentace potřebné pro stavební povolení v co možná nejkratším čase. Společně vybereme stavební materiály i vnitřní prvky, jako jsou podlahy, obklady, interiérové dveře a podobně. Kromě rodinných domů na klíč realizujeme také hrubé stavby, tzv. stavby na dokončení.

  • K výstavbě rodinných domů používáme běžné stavební materiály - preferujeme přesné tvárnice (např. Ytong), ale stavíme i z pálených cihel Heluz, Porotherm a další, které splňují požadavky na nízkoenergetické stavby.
  • Montujeme plastová okna s trojskly (u = 0,6 W/m2K).
  • Stavba domu na klíč obsahuje veškeré stavební práce a přípravu interiéru na bydlení. Na vás je už jenom nastěhování!

Svěřte stavbu svého domu do rukou odborné stavební firmy a jenom si užívejte, jak dům roste!

Chcete postavit rodinný dům na klíč? Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


RSSRSS

Novinky

Zateplení s dotací Nová zelená úsporám

Zateplení s dotací Nová zelená úsporám

27. 10. 2017
Věděli jste, že za vás kompletně vyřídíme získání dotace Nová zelená úsporám na zateplení vašeho domu? Přečtete si více. 

Celá novinka

Proč zvolit nábytek na míru?

Proč zvolit nábytek na míru?

03. 10. 2017
Zařizujete byt nebo rekontruujete? Nevíte jestli bude lepší vybrat nábytek z obchodu nebo si ho spíše nechat vyrobit od truhláře na zakázku?

Celá novinka

Archiv novinek

Rychlý kontakt

Lukáš Hladík
Ul. Třebízkého
533 03 DAŠICE

Tel.: +420 777 823 660
Mobil: +420 602 449 376
Fax: +420 466 951 458
E-mail:

Kanalizace:
Tel.: +420 739 456 551
E-mail:

www.BytyPardubice.eu

Projektanti a projektování (projekty, projekce) - netfirmy.cz

...realizace, rekonstrukce, přestavby

zateplení, dotace, novostavby