Zvuková izolace oken

Nová okna jsou nejrychlejším řešením nadměrného hluku.

Zvuková izolace je jednou z nejdůležitějších vlastností domů i komerčních objektů, protože zajišťuje maximální klid na práci a soukromí. Přesto se jí v dnešní době věnuje stále nízká pozornost. Pro funkční izolaci je samozřejmě nutné zvolit správné materiály. Výběr začíná vhodnou volbou zdiva a obkladového materiálu, především ve městech je velmi důležitá i odpovídající zvuková izolace střešní krytin. Problém nastává u již stojících domů, kde všechny tyto změny jsou příliš nákladné finančně i časově.

Nepodceňujte zvukovou izolaci. Vysoká hladina hluku vážně zatěžuje vaše tělo a způsobuje deprese.

Nejrychlejší spolehlivou metodou je proto zvuková izolace oken. Pokud si vyměníte svá stará okna za nová okna, rychle zvýšíte zvukovou izolaci a ušetříte za vytápění. S profesionálními službami jsme navíc schopni výměu zajistit v co nejkratším časovém úseku. Jako ekonomicky nejvýhodnější variantu vám namontujeme plastová okna vyráběná moderní technologií. Díky vícekomorovému systému zadržují zvukové vlny a výrazně tak snižují pronikající hluk.

Jakoukoliv zvolenou variantu pro vás rádi dodáme a odborně namontujeme.

Pro stylová řešení zvolte dřevěná okna. Montujeme je pro vás všude tam, kde chcete spojení tradičního materiálu a inovativních technologií. Moderní dřevěná okna vynikají vysokou zvukovou neprůzvučností a hodí se proto i do velmi zatížených míst. To vše ve spojení s perfektním přírodním vzhledem.

Pro nejnáročnější uživatele dodáváme a montujeme hliníkovo-dřevěná okna. Precizním spojením odolného hliníku a nejkvalitnějšího dřeva vynikají nejen designem, ale i špičkovou zvukovou izolací. Spojují vzduchové komory a vícevrstvé dřevo, které dohromady zajišťují vysokou zvukovou neprůzvučnost. Skvělá zvuková izolace dřevohliníkových oken je navíc doplněna o snadnou údržbu.

Vyberte si vhodnou zvukovou izolaci a dejte hluku sbohem!

Chcete zlepšit zvukovou izolaci? Kontaktujte nás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


RSSRSS

Novinky

Výhody zateplené fasády v létě

Výhody zateplené fasády v létě

28. 05. 2018
Je výhodné zateplení domů i v létě? Má smysl zateplovat? Přečtěte si o tomto tématu víc.

Celá novinka

Nové dotace na zateplení v rámci výzvy č. 78 IROP

Nové dotace na zateplení v rámci výzvy č. 78 IROP

09. 05. 2018
Od února 2018 je možné žádat o nové dotace na zateplení bytových domů v rámci výzvy č. 78 IROP. Přečtěte si více o této dotaci. 

Celá novinka

Archiv novinek

Rychlý kontakt

Lukáš Hladík
Ul. Třebízského
533 03 DAŠICE

Tel.: +466 951 558
        +466 951 458
Mobil: +420 602 449 376
            +420 777 823 660
E-mail:

Kanalizace:
Tel.: +420 739 456 551
E-mail:

www.BytyPardubice.eu

Projektanti a projektování (projekty, projekce) - netfirmy.cz

...realizace, rekonstrukce, přestavby

zateplení, dotace, novostavby