Zvuková izolace oken

Nová okna jsou nejrychlejším řešením nadměrného hluku.

Zvuková izolace je jednou z nejdůležitějších vlastností domů i komerčních objektů, protože zajišťuje maximální klid na práci a soukromí. Přesto se jí v dnešní době věnuje stále nízká pozornost. Pro funkční izolaci je samozřejmě nutné zvolit správné materiály. Výběr začíná vhodnou volbou zdiva a obkladového materiálu, především ve městech je velmi důležitá i odpovídající zvuková izolace střešní krytin. Problém nastává u již stojících domů, kde všechny tyto změny jsou příliš nákladné finančně i časově.

Nepodceňujte zvukovou izolaci. Vysoká hladina hluku vážně zatěžuje vaše tělo a způsobuje deprese.

Nejrychlejší spolehlivou metodou je proto zvuková izolace oken. Pokud si vyměníte svá stará okna za nová okna, rychle zvýšíte zvukovou izolaci a ušetříte za vytápění. S profesionálními službami jsme navíc schopni výměu zajistit v co nejkratším časovém úseku. Jako ekonomicky nejvýhodnější variantu vám namontujeme plastová okna vyráběná moderní technologií. Díky vícekomorovému systému zadržují zvukové vlny a výrazně tak snižují pronikající hluk.

Jakoukoliv zvolenou variantu pro vás rádi dodáme a odborně namontujeme.

Pro stylová řešení zvolte dřevěná okna. Montujeme je pro vás všude tam, kde chcete spojení tradičního materiálu a inovativních technologií. Moderní dřevěná okna vynikají vysokou zvukovou neprůzvučností a hodí se proto i do velmi zatížených míst. To vše ve spojení s perfektním přírodním vzhledem.

Pro nejnáročnější uživatele dodáváme a montujeme hliníkovo-dřevěná okna. Precizním spojením odolného hliníku a nejkvalitnějšího dřeva vynikají nejen designem, ale i špičkovou zvukovou izolací. Spojují vzduchové komory a vícevrstvé dřevo, které dohromady zajišťují vysokou zvukovou neprůzvučnost. Skvělá zvuková izolace dřevohliníkových oken je navíc doplněna o snadnou údržbu.

Vyberte si vhodnou zvukovou izolaci a dejte hluku sbohem!

Chcete zlepšit zvukovou izolaci? Kontaktujte nás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


RSSRSS

Novinky

Zateplení s dotací Nová zelená úsporám

Zateplení s dotací Nová zelená úsporám

27. 10. 2017
Věděli jste, že za vás kompletně vyřídíme získání dotace Nová zelená úsporám na zateplení vašeho domu? Přečtete si více. 

Celá novinka

Proč zvolit nábytek na míru?

Proč zvolit nábytek na míru?

03. 10. 2017
Zařizujete byt nebo rekontruujete? Nevíte jestli bude lepší vybrat nábytek z obchodu nebo si ho spíše nechat vyrobit od truhláře na zakázku?

Celá novinka

Archiv novinek

Rychlý kontakt

Lukáš Hladík
Ul. Třebízkého
533 03 DAŠICE

Tel.: +420 777 823 660
Mobil: +420 602 449 376
Fax: +420 466 951 458
E-mail:

Kanalizace:
Tel.: +420 739 456 551
E-mail:

www.BytyPardubice.eu

Projektanti a projektování (projekty, projekce) - netfirmy.cz

...realizace, rekonstrukce, přestavby

zateplení, dotace, novostavby