Stavební činnost, rekonstrukce, novostavby, zateplení, dotace
...již od roku 1991

Čištění odpadů a kanalizace

Provádíme čištění kanalizace, důležité pro jeho správnou funkci. U čištění kanalizačních systémů se zaměřujeme na čištění smíšené i jednotné, a také na čištění domovních odpadů a potrubí všech druhů a profilů. Jsme schopni vyčistit profily od nejmenších velikostí, jako odtoky umyvadel a WC, až po velké potrubí a stoky na hlavních řádech.

Čištění kanalizace a odpadů patří k hlavním náplním naší práce. Tyto práce provádíme za pomocí kvalitních strojních a mechanických zařízení. Převážně využíváme systémy firmy ROTHENBERGER.

Čištění odpadů a kanalizací

Odpady a kanalizace čistíme pomocí vysokotlakého zařízení, které je velice schopným nástrojem. Díky velkému množství vody, generovanému pod vysokým tlakem, lze vyčistit i velmi ucpané kanalizační potrubí. 

Potřebujete čištění odpadu? Zvládneme malé i velké odpadní potrubí a kanalizace. 

Kontaktujte nás

Vnitřní odpady a kanalizace

Principem čištění vnitřních odpadů je zavedení čisticí spirály různých délek (až 60 m) do vyústění odpadního svodu. Následuje rotační a posuvný pohyb, který překážku v potrubí odstraní. S ohledem na charakter daných prací a stupeň znečištění u těchto systémů využíváme také speciální výměnné nástroje různých průměrů, které jsou uchyceny na konci čisticí spirály. Výsledek tohoto čistění je díky těmto metodám vždy zaručený a kvalitní.