Stavební činnost, rekonstrukce, novostavby, zateplení, dotace
...již od roku 1991

Monitoring, čištění, revize a opravy kanalizací

Zabýváme se čištěním, monitoringem, revizemi a opravami kanalizačních systémů a potrubí. Všechny naše služby provádíme s pomocí moderních metod a technologií. Můžeme tak pečlivě a spolehlivě provést veškeré revize, rekonstrukce i sanace kanalizací, a to vše rychle a bez zbytečných uzavírek provozu.

V oblasti kanalizací provádíme tyto služby

  • Monitoring, trasování a mapování kanalizací
  • Kamerové zkoušky kanalizačních systémů
  • Tlakové zkoušky kanalizací a vodovodů
  • Tlakové čištění kanalizačního potrubí
  • Sanace kanalizací za pomocí bezvýkopových oprav

Hledáte odborníka v oblasti služeb kanalizačních systémů? Kontaktujte nás!

Monitoring a mapování kanalizací

Monitoring a mapování kanalizací

Pravidelnou revizí kanalizace se může zabránit její špatné funkci, nebo dokonce jejímu trvalému a nenávratnému poškození. Například pomocí sanace kanalizace dokážeme potrubí zrekonstruovat tak, že nerezové nebo pryskyřičné vložky prodlouží životnost potrubí o několik dalších desítek let. Jsme také kromě jiného schopni zmapovat kanalizaci, i s jejími šachtami, přípojkami a odbočkami.

Podívejte se na celou fotogalerii

Monitoring, revize a trasování

Monitoring, revize a trasování

Pomocí monitoringu, revize a trasování kanalizace je možné zabránit nepříjemným následkům poškození kanalizačního potrubí, jako prosáknutí odpadních vod do okolní půdy nebo přímo zhroucení špatné kanalizace.

Proto provádíme pečlivé kontroly, monitorování a revize kanalizací, kontroly těsnosti vodovodních řádů, tlakových a podtlakových kanalizací. Monitoring je také vhodný pro kontrolu kvality odvedené práce a pro lokalizaci problému v kanalizačním systému.

Tlakové zkoušky

Tlakové zkoušky

Tlakové zkoušky vodovodního potrubí kanalizace slouží k prověření dobré těsnosti kanalizačních a potrubních systémů. Tyto zkoušky provádíme za pomocí moderních a prověřených technik, které spolehlivě zjistí případné závady na potrubí a v kanalizačním systému. Díky tomu je zamezeno nepříjemným následkům špatného těsnění, jako například prosakování odpadních vod ven z potrubí.

Sanace kanalizace

Sanace kanalizace

Poškozené kanalizační potrubí může způsobit hned několik nepříjemných situací, od prosáknutí odpadních vod do půdy, až po zřícení vozovky důsledkem rozpadu odpadních trubek. Zabránit větším škodám se dá pravidelným monitoringem, revizí a následnou sanací kanalizace

Sanace kanalizace zahrnuje zjištění závad a jejich následnou opravu, kdy za pomocí bezvýkopové technologie, zavedení sanační nerezové nebo pryskyřicové vložky, kanalizaci zrekonstruujeme.

Čištění kanalizace

Čištění kanalizace

Provádíme čištění kanalizace, důležité pro jeho správnou funkci. U čištění kanalizačních systémů se zaměřujeme na čištění smíšené i jednotné, a také na čištění domovních odpadů a potrubí všech druhů a profilů. Jsme schopni vyčistit profily od nejmenších velikostí, jako odtoky umyvadel a WC, až po velké potrubí a stoky na hlavních řádech.

Čištění kanalizace a odpadů patří k hlavním náplním naší práce. Tyto práce provádíme za pomocí kvalitních strojních a mechanických zařízení. Převážně využíváme systémy firmy ROTHENBERGER.