Stavební činnost, rekonstrukce, novostavby, zateplení, dotace
...již od roku 1991

Prodej a montáž plastových oken - Schüco a Rehau

Okna Rehau z tohoto profilu jsou výbornou variantou pro bytové domy, panelové domy, rodinné domy i pro nízkoenergetické domy a mohou nabídnout až 25 barevných odstínů.

S prvotřídním profilem Schüco se specializujeme na plastová okna určená pro nízkoenergetické domy a pasivní domy nebo je určen pro lidi, kteří touží po co nejvyšší energetické úspoře. Jedná se o okenní profily se středovým těsněním, které lze osadit až 100 druhy skel – například trojsklo s odporem 0,5

Pokračujte výběrem výrobce

Plastová okna Rehau

Plastová okna Rehau

Okenní profily Rehau se řadí mezi nejkvalitnější na trhu, vyrábějí se v několika provedeních a všechny mají patřičná ES prohlášení o shodě a evropské certifikáty kvality. Dovážíme je pro vás ze špičkově vybaveného výrobním závodu v Německu a doporučujeme pro bytové i rodinné domy včetně domů nízkoenergetických a pasivních. Okna osazujeme standardně také revolučním rámečkem Super Spacer, který povyšuje okenní profily do Energetické třídy A!

Plastová okna Schüco

Plastová okna Schüco

Plastová okna Schüco patří mezi nejkvalitnější okenní profily v České republice i na celém evropském trhu. Využívají se zejména v nízkoenergetických a pasivních domech. Pokud si však potrpíte na vyšší standard, skvěle vám poslouží i v běžných bytových a rodinných domech. Plastové okenní profily Schüco se vyrábějí v Německu a ve standardním provedení vám je dodáme s inovativním rámečkem Super Spacer! Při objednávce více než 3 kusů oken vám navíc poskytneme slevu 20 - 50 %!