Stavební činnost, rekonstrukce, novostavby, zateplení, dotace
...již od roku 1991

Ceník zateplení fasády za m²

Šetřete náklady na vytápění i vy! Investice do zateplení domu se vám vyplatí. Cena zateplení domu včetně souvisejících prací, doplňků a lešení se pohybuje od 1.500 Kč bez DPH za m2 (v závislosti na použité šířce izolantu). Přesnou cenu vám však vypočítáme v závislosti na typu budovy (výšce domu, členitosti apod.). Abyste získali lepší představu, podívejte se na konkrétní příklady zateplení fasády za velmi příznivé ceny.

Kontaktujte nás - na základě prohlídky vašeho domu vám ZDARMA sestavíme cenovou nabídku.

Co všechno zahrnuje cena kompletního zateplení

  • Penetraci stávajícího podkladu.
  • Nalepení polystyrenu o tloušťce 10 cm.
  • Hmoždinkování.
  • Stěrku s perlinkou - tkaninou.
  • Samostatnou druhou stěrku.
  • Probarvenou penetraci (v barvě dle vašeho výběru).
  • Omítku značky Weber terranova.
  • Fasádní lešení.

Podívejte se na naše realizace a konkrétní ceny zateplení fasády

Při zateplování si poradíme i s domy typu OKÁL. V tomto případě jsme zateplovali polystyrenem o síle 12 cm. Nejprve jsme však odstranili původní zákrytové, azbestocementové desky a ekologicky je zlikvidovali. Následně jsme vytvořili nový záklop, na který jsme s pomocí talířových hmoždinek s vruty upevnili polystyren. Na domě došlo i k výměně parapetů, dešťových svodů a okapů. Celková cena realizace byla při výměře 140 m2 155 tisíc Kč bez DPH.

Rodinný dům před zateplením

Rodinný dům po zateplení

Zateplený rodinný dům

Máte zájem o zateplení domu? Volejte 777 823 660 nebo nám napište přes kontaktní formulář. Fasády, střechy i podkroví zateplujeme nejčastěji v Praze, Pardubicích, Hradci Králové, Chrudimi a v okolí těchto měst.

Další rodinný dům jsme zateplovali minerální vatou Isover NF 333 o síle 12 cm. Zateplení proběhlo ze zadní a štítové strany domu. Přední stranu jsme pouze opravili a zpevnili původní povrch pomocí penetrace, stěrky a perlinky. Měnili jsme také dešťové svody a okapy, upravovali jsme šířku vchodové branky a měnili parapety. Kompletní oprava domu včetně všech prací vyšla na 180 tisíc Kč bez DPH.

Oprava domu - před realizací

Oprava domu - po realizaci

Podívejte se na naše další realizace zateplení