Stavební činnost, rekonstrukce, novostavby, zateplení, dotace
...již od roku 1991

Zateplení rodinného domu šetří až 60 % nákladů na energie!

Nemáte ještě zateplen váš dům? Pokud ne, tak si buďte jisti, že zbytečně plýtváte s tepelnou energií. Teplo z vašeho domu totiž mnohem rychleji uniká a naopak chlad a zima zvenčí do domu mnohem snadněji proniká. Řešením této situace je kvalitní zateplování domů a jejich fasád.

Naše stavební firma MILOSLAV HLADÍK se zateplováním domů zabývá s tradicí již několik let. Využijte tedy služeb zkušených odborníků a napište nám přes níže uvedený formulář. Zateplením domu a fasády ušetříte nemalé finanční prostředky.

Projděte se naší referenční fotogalerií "Fotky rodinných domů před a po zateplení"

Provádíme zateplování domů v Praze, Pardubicích, Chrudimi, Hradci Králové a okolí.

Přesvědčte se o výhodách zateplování fasád rodinných domů

  • výrazná energetická úspora
  • zlepšení vnitřního mikroklima domu
  • vylepšení technického stavu domu
  • vylepšení zvukové izolace domu
  • zvýšení hodnoty vaší nemovitosti

Jak probíhá realizace konkrétního projektu

Kontaktujte nás. My se vám obratem ozveme a domluvíme s vámi přesný postup. Investice do zateplení domu se rozhodně vyplatí. Navíc můžete využít výhod z dotace Zelená úsporám.

Zateplení domu ušetří až 60% nákladů na energie.

Hned na prvním obrázku v naší galerii před a po vidíte rodinný dům pana Wimmera z Prahy. Původní stavba měla po celém obvodu podlažní římsu, kterou jsme kompletně vybourali. Následně jsme již mohli nalepit celistvou plochu polystyrenu. Ubouráním této části jsme zabránili případnému zatékání v okolí problematické římsy. Východní a jižní stranu domu jsme zateplili šedým polystyrenem o tloušťce 8 cm, pro západní a severní stranu jsme zvolili tentýž polystyren, avšak o tloušťce 10 cm. Kompletní realizace proběhla zcela bez problému ku maximální spokojenosti pana majitele.

Inspirujte se i dalšími ukázkami zateplení rodinných domů