Stavební činnost, rekonstrukce, novostavby, zateplení, dotace
...již od roku 1991

Dřevěná okna a eurookna se skvělými parametry

Optimální výběr dřevěných oken a eurooken pro zákazníky, kteří si cení vzácnosti a přirozenosti materiálu. Vyrábíme rámy o stavebních hloubkách 69 mm, 79 mm i 89 mm s možností osazení trojskel

Dřevěná okna, eurookna, která vám dodáme a namontujeme se vyrábí z pečlivě tříděného a kvalitního borovicového, mahagonového (meranti) nebo dubového lepeného vrstvového dřeva.

Přednosti dřevěných oken

Dřevo se podrobuje technologické úpravě podle přísných evropských standardů, což zaručuje vysokou jakost výrobku. Bohatá paleta barev a bohatství vzorů ve spojení s pokročilou výrobní technikou dovolují přizpůsobit užitečné parametry a konečný vzhled okna požadavkům každého zákazníka.

  • Termookapnice zabezpečují okenní rám proti působení venkovní vlhkosti. Díky odvodu srážkových vod mimo okenní rám chrání celek konstrukce proti zavlhčení.
  • Stykem dvou těsnění se vytváří vzduchová komora, jež dodatečně izoluje místnost.
  • Kompaktní konstrukce z 3 – vrstvého lepeného dřeva. Okenní profil se spojuje takovým způsobem, aby vnitřní napětí, která vznikájí ve dřevu, se vzájemně odstraňovaly, přičemž aby dřevo zachovalo svůj tvar přes působení povětrnostních vlivů.
Kromě dodávky a montáže dřevěných a plastových oken a eurooken vám zajistíme také zateplení celého domu.

Profil SOFT-LINE

Charakteristickým znakem profilů Soft-line jsou zaoblené hrany dosedací lišty. Perfektně rovný povrch usnadňuje udržování okenního rámu v čistotě. Zaoblené hrany zlepšují trvanlivost lakového nátěru. Dřevo se barví do několika barev podle preferencí zákazníka, pak se opatřuje penetračním nátěrem ekologickými, vodoodolnými laky.

Profil STANDARD

Profil Standard se vyznačuje klasickými hranami dosedací lišty.U tohoto profilu si lze vybrat z několika barev. Obarvené dřevěné prvky se ponořují v ekologických lacích. Profil je vybavený 1 - komorovým jednosklem s vyjímečně výhodnými parametry prostupu tepla. Okna vynikají vysokým indexem neprůzvučnosti.

Líbí se vám nabízená dřevěná okna a chcete si je pořídit? Napište nám pomocí níže přiloženého formuláře a my se již o vše postaráme. Samozřejmostí je odborná montáž dřevěných oken.