Stavební činnost, rekonstrukce, novostavby, zateplení, dotace
...již od roku 1991

Stavba rodinných domů na klíč - patrový dům za cenu bytu

Chystáte se stavět nové bydlení, ale nemáte čas na všechny věci, které jsou s tímto procesem spojeny? Obraťte se na stavební firmu MILOSLAV HLADÍK, která se o vše potřebné postará. Stavíme rodinné domy na klíč zejména v okolí měst Praha, Hradec Králové a Pardubice

Zařídíme vše od prvotních návrhů, projektu, povolovacích řízení, přes vlastní stavbu až po závěrečné kolaudační řízení a předání novostavby novému majiteli.

Mám jasno, chci rodinný dům na klíč od vaší společnosti!

Nízkoenergetické bungalovy vč. základové desky již od 2 100 000,- Kč bez DPH (přípojky do 10ti metrů od domu). Patrové domy zvládneme již od 3 800 000,- Kč bez DPH.

Výhody patrového domu

  • úspora za základovou desku
  • úspora nákladů za topení
  • vhodný i pro malé pozemky
  • velké úložné prostory

Proč si nechat postavit rodinný dům na klíč od nás

Výhodou patrového domu je bezesporu úspora místa pozemku, úspora peněz za základovou desku (jelikož je mnohem menší než v případě bungalovu) a větší obytná plocha při malém záboru pozemku. Většinou se ušetří i za rozvody topení, jelikož se nemusí instalovat dlouhé potrubí po rozlehlém domě.

Všechny typy patrových rodinných domů stavíme včetně základové desky, jako nosné zdivo jsou použité přesné tvárnice splňující požadavky pro nízkoenergetické rodinné domy, které ve standartu zateplujeme polystyrenem EPS 70 F o síle 12 cm. Přesné tvárnice s kombinací polystyrenu jsou tou nejlepší volbou, jak uchovat uvnitř domu co nejpříjemnější teplo za minimálních nákladů. Přesné tvárnice mají totiž mnohem lepší akumulační vlastnosti, než zdivo cihelné.

Výplně otvorů jsou osazeny oky s tojskly u = 0,6! Jelikož se jedná o stavbu rodinného domu na klíč, tak samozřejmostí jsou podlahové krytiny, vybavení koupelny, topení, voda, plyn a dokonce i malba.

Rodinný dům A

Rodinný dům A

Jedná se o rodinný dům pro 4-5 osob vhodný pro menší pozemek. Dům postavíme na klíč včetně základové desky, topení, vodoinstalace, obkladů, podlah, elektroinstalace a dokonce i malby.

Rodinný dům B

Rodinný dům B

Jedná se o rodinný dům pro 4-5 osob vhodný pro menší pozemek. Dům postavíme na klíč včetně základové desky, topení, vodoinstalace, obkladů, podlah, elektroinstalace a dokonce i malby.