Stavební činnost, rekonstrukce, novostavby, zateplení, dotace
...již od roku 1991

Zateplení fasády od zkušených odborníků

Hlavní funkcí fasády je chránit a tepelně izolovat budovu. Nesplňuje již vaše fasáda tyto požadavky, které jsou na ní kladeny? Obraťte se na zkušené odborníky ze stavební firmy MILOSLAV HLADÍK, kteří se postarají o kvalitní zateplení fasády. Nezkvalitní se jen vaše bydlení, ale navíc i stoupne hodnota vaší nemovitosti. Zateplování fasády provádíme v Praze, Hradci Králové, Pardubicích a Chrudimi.

Jaké výhody zateplení fasády přinese

  • bude lépe dýchat a vytvářet v domě příjemné mikroklima
  • zmenší se únik tepla
  • zvýší se tepelná izolace fasády
  • dojde k výrazné úspoře finančních prostředků
  • zlepšení technického stavu domu
  • zlepšení zvukové izolace domu
  • zvýšení hodnoty nemovitosti

Pořiďte si plastová okna, které dokonale těsní a napomáhají zateplení.

Chcete také zlepšit kvalitu vašeho bydlení? Obraťte se na odborníky a nechte si od nás zateplit fasádu. Kontaktujte nás pomocí níže přiloženého formuláře a my se již o vše ostatní postaráme. Určitě budete spokojeni a svého rozhodnutí nebudete litovat. Napište nám ještě dnes.

Reference naší firmy

Revitalizace obecního úřadu Vranov

Ve Vranově jsme realizovali rozsáhlou revitalizaci obecního úřadu. Jednalo se o komletní výměnu starých oken a dveří, zateplení půdy a fasády. K zateplení fasády jsme použili polystyren a obecní úřad omítli novou žlutou fasádou. Těmito úpravami jsme dosáhli výrazného snížení energetické náročnosti stavby.

Zateplení bytového domu ve Strašnicích

Bytový dům v Praze Strašnicích jsme zateplovali minerální vatou. Dům dostal novou fasádu a s ní i atraktivní vzhled. Zadní stranu jsme omítli jasně žlutou fasádou, která prosvětlila jinak šedý vnitroblok. Na uliční straně jsme museli zachovat vzhled okolních domů, proto jsme zvolili historický odstín omítek Weber Terranova. Červené ostění jsme obložili polystyrenovou formou vytvořenou na laserové řezačce.

Zateplení rodinného domu

Další fotografie z realizací