Stavební činnost, rekonstrukce, novostavby, zateplení, dotace
...již od roku 1991

Výstavba rodinných domů

Chystáte se změnit vaše bydlení? Chcete si postavit nový dům? Obraťte se na stavební firmu MILOSLAV HLADÍK, která staví novostavby rodinných domů v Hradci Králové, Pardubicích, Chrudimi a okolí. Jsme schopni zajistit všechny potřebné stavební práce, které jsou s realizací stavby spojené. Samozřejmostí je i zajištění a dodávka stavebního materiálu.

Rozhodli jste se stavět, ale potřebujete s celým projektem pomoc? Kontaktujte zkušené odborníky.

My se postaráme o vše potřebné. Výsledkem bude domov vašich snů, do kterého se budete každý den rádi vracet. Ozvěte se ještě dnes a brzy budete bydlet.

Ukázka realizace nízkoenergetického bungalovu 4+kk

Pro zákazníky z obce umístěné nedaleko Lázní Bohdaneč jsme dokončili novostavbu nízkonergetického bungalovu o dispozici 4+kk. Na výsledek a více fotografií se můžete podívat v této referenci.

Zobrazit celou referenci

Reference - novostavba průmyslové haly s obytným prostorem

Realizovali jsme novostavbu v obci Moravanský (okres Pardubice) na místě původní stavby, kterou bylo nutné kvůli jejímu stavu zbourat. Novostavba se zde oproti rekonstrukci prodražila pouze o 30 %. Hala s obytným prostorem je zateplená a má nízkou energetickou náročnost. Nová stavba není omezována původním rozložením objektu a lze ji tak přizpůsobit svým potřebám. Právě tato realizace je zářným příkladem toho, že ne vždy se rekonstrukce vyplatí.

Ukázat další realizace

Prohlédněte si videa námi dokončených novostaveb

Vyberte si z nabídky domů

Nízkoenergetické bungalovy

Nízkoenergetické bungalovy

Všechny uvedené typy vycházejí ze základního modelu 2+1, který se dá různými způsoby rozšiřovat přístavbami a vzniká tak mnoho variabilních možností "šité" na míru každého zákazníka. Dokonce je možnost postavit si bungalov 2+1 a přistavět 2 místnosti dodatečně s minimálním zásahem do stávajícího bydlení.

Rodinné domy

Rodinné domy

Chystáte se stavět nové bydlení, ale nemáte čas na všechny věci, které jsou s tímto procesem spojeny? Obraťte se na stavební firmu MILOSLAV HLADÍK, která se o vše potřebné postará. Stavíme rodinné domy na klíč zejména v okolí měst Praha, Hradec Králové a Pardubice

Hrubá stavba domu

Hrubá stavba domu

Čeká vás hrubá stavba domu a vy se do ní nechcete pustit na vlastní pěst? Obraťte se na stavební firmu MILOSLAV HLADÍK, která staví hrubé stavby domů v Pardubicích, Hradci Králové, Chrudimi a okolí. Zajistíme veškeré potřebné stavební práce i dodávku stavebního materiálu.

Projekční činnost

Projekční činnost

Budete stavět a potřebujete obstarat projektovou dokumentaci? Obraťte se na stavební firmu MILOSLAV HLADÍK, v jejíchž řadách pracují zkušení projektanti, kteří pro vás tuto projekční činnost velmi rádi zajistí. Určitě budete velmi spokojeni.