Stavební činnost, rekonstrukce, novostavby, zateplení, dotace
...již od roku 1991

Zateplování domů pomůže k výrazné energetické úspoře

Neodpovídá zateplení vašeho domu moderním požadavkům? Myslíte si, že to není potřeba řešit? Mýlíte se. Zateplení domu zlepší nejen jeho stav, ale zvýší se i celková kvalita bydlení a dojde k výraznému snížení nákladů na energie. Už tedy déle neotálejte, ale nechte si udělat pořádné zateplení domu. Tuto službu provádíme v Praze, Hradci Králové, Pardubicích a Chrudimi.

4x proč zateplení domu

  • výrazné snížení nákladů na energie (pokles až o 60 %)
  • zlepšení vnitřního mikroklima domu (příjemné teploty)
  • konec mokrým stěnám a plísním
  • zvýšení hodnoty nemovitosti
Vyzkoušejte luxusní vchodové dveře, které dobře těsní a doladí exteriér i interiér domu.

Přesvědčili jsme vás a vy máte zájem o zateplení domu? Na nic nečekejte a kontaktujte nás pomocí níže přiloženého formuláře. Obratem se vám ozveme a domluvíme s vámi přesný postup zateplení domu. O všechno se postaráme a vy budete jistě velmi spokojeni.

Reference - revitalizace obecního úřadu Radvanice

V Radvanicích jsme provedli revitalizaci obecního úřadu. Kompletně jsme vyměnili stará okna, zateplili půdu a fasádu polystyrenem. Tato rekonstrukce přinesla obecnímu úřadu nejen atraktivnější vzhled, ale také výrazně nižší energetickou náročnost. Zároveň jsme prodloužili životnost domu o desítky let.

Další realizace

Naše kompletní nabídka zateplování domů a jejich částí

Zateplení rodinných domů

Zateplení rodinných domů

Nemáte ještě zateplen váš dům? Pokud ne, tak si buďte jisti, že zbytečně plýtváte s tepelnou energií. Teplo z vašeho domu totiž mnohem rychleji uniká a naopak chlad a zima zvenčí do domu mnohem snadněji proniká. Řešením této situace je kvalitní zateplování domů a jejich fasád.

Zateplení bytových domů

Zateplení bytových domů

Snižte náklady za energie a zlepšete úroveň i kvalitu vašeho bydlení. Zateplení bytového domu je jednou z možných cest, jak toho docílit. Rekonstrukce je sice nákladnou investicí, avšak rozumnou a odůvodněnou, neboť investice se brzy vrátí a do budoucna několikanásobně vyplatí.

Zateplení fasád

Zateplení fasád

Hlavní funkcí fasády je chránit a tepelně izolovat budovu. Nesplňuje již vaše fasáda tyto požadavky, které jsou na ní kladeny? Obraťte se na zkušené odborníky ze stavební firmy MILOSLAV HLADÍK, kteří se postarají o kvalitní zateplení fasády. Nezkvalitní se jen vaše bydlení, ale navíc i stoupne hodnota vaší nemovitosti. Zateplování fasády provádíme v Praze, Hradci Králové, Pardubicích a Chrudimi.

Zateplení podkroví

Zateplení podkroví

Bydlíte v podkrovním bytě a přijde vám, že je v něm velmi obtížné udržet stálou, příjemnou teplotu? Je možné, že vlivem špatného zateplení podkroví dochází ke zbytečnému úniku tepla a navíc velkému pronikání zimy zvenku. Řešením tohoto nepříjemného stavu je zcela jistě zateplení podkroví

Zateplení a izolace plochých střech, balkónů a teras

Zateplení a izolace plochých střech, balkónů a teras

Starší rodinné a panelové domy mají střechy izolované zpravidla asfaltovými pásy. Ty jsou již dnes nevyhovující jak z hlediska tepelné izolace, tak hydroizolace. Přitom právě izolace je u rovných střech, balkónů a teras to nejdůležitější. Jenom při použití kvalitních materiálů a především správným postupem lze dosáhnout dokonalé izolace, jejíž životnost je až 30 let.

Zateplení střechy

Zateplení střechy

Zdá se vám, že vaše střecha nesplňuje požadavky na pořádné moderní bydlení? Je to tím, že je špatně zateplená? Je nejvyšší čas začít tento výrazný problém řešit. Kontaktujte stavební firmu MILOSLAV HLADÍK a my se již po vše potřebné postaráme. Zateplení střechy provádíme v Praze, Pardubicích, Hradci Králové a Chrudimi.

Ceník zateplení

Ceník zateplení

Šetřete náklady na vytápění i vy! Investice do zateplení domu se vám vyplatí. Cena zateplení domu včetně souvisejících prací, doplňků a lešení se pohybuje od 1.500 Kč bez DPH za m2 (v závislosti na použité šířce izolantu). Přesnou cenu vám však vypočítáme v závislosti na typu budovy (výšce domu, členitosti apod.). Abyste získali lepší představu, podívejte se na konkrétní příklady zateplení fasády za velmi příznivé ceny.

Termovize

Termovize

Nabízíme vám službu termovize, díky které ušetříte na energiích a ochráníte svůj dům před škodami. S pomocí termovize v prvé řadě měříme úniky tepla, odhalujeme slabá místa vně i uvnitř budovy, ale také lokalizujeme prasklé potrubí nebo prověřujeme vlhkost ve zdech.

Energetický audit a průkaz energetické náročnosti budovy

Energetický audit a průkaz energetické náročnosti budovy

Energetický audit je komplexní zprávou, kterou pro vás vypracuje náš energetický specialista s osvědčením od Ministerstva průmyslu a obchodu. Zpráva obsahuje posouzení stávajícího stavu budovy (obvodové konstrukce, způsoby vytápění, chlazení, přípravy teplé vody, větrání, osvětlení, vybavení spotřebiči a vyhodnocení energetické účinnosti využívání energie v budovách). Audit také obsahuje  návrh několika variant technického řešení posuzované budovy s cílem snížení spotřeby energií nebo zvýšení energetické účinnosti.