Stavební činnost, rekonstrukce, novostavby, zateplení, dotace
...již od roku 1991

Magazín

Dotace na plastová okna v roce 2020?

Nová zelená úsporám je dotační program Ministerstva životního prostředí. Podporuje celou řadu projektů od výstavby nízkoenergetického domů, přes zateplení, výměnů oken a dvěří až po dotace na fotovoltaické či rekuperační jednotky. Ve spojení s kvalitními plastovými okny značky Gealan docílíte opravdu skutečného efektu zateplení.

Nejčastější chyby při zateplování domu

Zateplování domu se v České republice stalo velice populární. Není také divu, stát toto zateplování podporuje v rámci dotačního programu Nová zelená úsporám. V něm lze získat až 50% z celkových výdajů (nejvýše však 550 000 Kč), více informací o programu naleznete na oficiálním webu Nová zelená úsporám.

Nabídka práce: stavební dělník, zedník, montér oken

Hledáte zaměstnání ve stavebnictví? Jste manuálně zručný, práce Vás baví a chcete stabilní a dlouhodobou práci? Nabízíme Vám uplatnění v ryze české firmě s více než 28letou tradicí na pozici stavební dělník / zedník / montér oken.

Jak na rekonstrukci domu?

Přemýšlíte o rekonstrukci svého domu, bytu nebo chalupy a zajímá vás, co všechno tento krok bude obnášet? Všichni, kteří už za sebou rekonstrukci domu mají, budou určitě souhlasit s tím, že se nejedná o činnost, která by byla procházkou růžovým sadem. Připravili jsme několik základních informací, které jsou s rekonstrukcí vašeho domova spojené.

Nová zelená úsporám v roce 2019

Co přináší program Nová zelená úsporám v roce 2019? Ministerstvo pro životní prostředí přichystalo doslova revoluční nabídku majitelům a stavitelům rodinných domů.

Postavit bungalov nebo patrový rodinný dům?

Přemýšlíte nad stavbou a nevíte si rady, jestli zvolit bungalov nebo patrový rodinný dům? Obě varianty mají své výhody a nevýhody

Náš nový web od DF

Za naši novou atraktivní webovou prezentaci vděčíme společnosti DF MARKETING, která se postarala o design, responzivní zpracování (správné zobrazení na všech zařízeních vč. mobilních) a kompletní přípravu webu jako takového. Ten nám nyní poskytuje snadnou a intuitivní administraci, díky které se nám bude zajímavý obsah tvořit jedna radost. 

Výhody zateplené fasády v létě

Je výhodné zateplení domů i v létě? Má smysl zateplovat? Přečtěte si o tomto tématu víc.

Nové dotace na zateplení v rámci výzvy č. 78 IROP

Od února 2018 je možné žádat o nové dotace na zateplení bytových domů v rámci výzvy č. 78 IROP. Přečtěte si více o této dotaci.

Realizace krásného bungalovu typu B

Přemýšlíte nad stavbou domu? Prohlédněte si, jak probíhala realizace nedávno dokončeného rodinného bungalovu. V naší referenci se dozvíte i konkrétní cenu a další důležité informace.

Jak bojovat doma s plísní?

Také doma bojujete v době vlhkého a chladného počasí s plísní? Nejde jen o nevzhledné skrvny a chlupaté stěny, ale také o zdraví nebezpečný organismus, který se podílí na různých zdravotních problémech. Jak s plísní a vlhkostí účinně bojovat? Přečtěte si náš článek.

Zateplení podkroví a střechy ušetří náklady i zkvalitní život

Přemýšlíte o zateplení střechy nebo podkroví? Přinášíme vám dobré důvody proč déle neotálet. Realizace se provádí po celý rok.