Stavební činnost, rekonstrukce, novostavby, zateplení, dotace
...již od roku 1991

Magazín

Dokončení novostavby nízkoenergetického bungalovu

Pro zákazníky z obce umístěné nedaleko Lázní Bohdaneč jsme dokončili novostavbu nízkonergetického bungalovu o dispozici 4+kk. Na výsledek se můžete podívat v přiložené fotogalerii a videogalerii.

Zateplení rodinného domu v Klamoši

Pro zákazníky z obce nedaleko Hradce Králové jsme realizovali zateplení jejich rodinného domku. Podívejte se na proměru před a po.

Věděli jste, že program Nová zelená úsporám končí v roce 2021?

Dotační program Ministerstva životního prostředí Nová zelená úsporám, jehož cílem je především úspora energií v rodinných a bytových domech bude končit v roce 2021. Co to pro vás znamená? Do této doby musíte mít zpracovaný a schválený projekt. Jeho realizaci můžete dokončit klidně až po skončení dotačního období.

Zateplení domu ještě letos

Nestihli jste letos zateplit váš rodinný dům? Nevěšte hlavu, postaráme se o vás. Zimní období je úhlavní nepřítel rodinného rozpočtu a únik tepla zvyšuje náklady na vytápění a zhoršuje kvalitu bydlení. Po vzájemné dohodě nabízíme volné kapacity k zateplení domu, díky kterému ušetříte nemalé finance.

Vlastní bydlení v klidné obci s krajskými městy na dosah

Přáli byste si bydlet ve vlastním domě v klidném prostředí malé obce, ale přesto mít na dosah všechny výhody větších měst? Pak vám nesmí uniknout naše nabídka dvou rodinných domů, které pro vás stavíme a budou dokončené a připravené k nastěhování v obci Rohovládová Bělá již v příštím roce. 

Renovace fasády staršího domu? Ano, umíme!

Potřebuje Vaše fasáda renovaci? Je již oprýskaná či bez správného odstínu? Nechcete se pouštět do zateplení fasády? Jsme tu, abychom zajistili Vašemu domu nový kabát

Dotace na plastová okna v roce 2020?

Nová zelená úsporám je dotační program Ministerstva životního prostředí. Podporuje celou řadu projektů od výstavby nízkoenergetického domů, přes zateplení, výměnů oken a dvěří až po dotace na fotovoltaické či rekuperační jednotky. Ve spojení s kvalitními plastovými okny značky Gealan docílíte opravdu skutečného efektu zateplení.

Nejčastější chyby při zateplování domu

Zateplování domu se v České republice stalo velice populární. Není také divu, stát toto zateplování podporuje v rámci dotačního programu Nová zelená úsporám. V něm lze získat až 50% z celkových výdajů (nejvýše však 550 000 Kč), více informací o programu naleznete na oficiálním webu Nová zelená úsporám.

Nabídka práce: stavební dělník, zedník, montér oken

Hledáte zaměstnání ve stavebnictví? Jste manuálně zručný, práce Vás baví a chcete stabilní a dlouhodobou práci? Nabízíme Vám uplatnění v ryze české firmě s více než 28letou tradicí na pozici stavební dělník / zedník / montér oken.

Jak na rekonstrukci domu?

Přemýšlíte o rekonstrukci svého domu, bytu nebo chalupy a zajímá vás, co všechno tento krok bude obnášet? Všichni, kteří už za sebou rekonstrukci domu mají, budou určitě souhlasit s tím, že se nejedná o činnost, která by byla procházkou růžovým sadem. Připravili jsme několik základních informací, které jsou s rekonstrukcí vašeho domova spojené.

Nová zelená úsporám v roce 2019

Co přináší program Nová zelená úsporám v roce 2019? Ministerstvo pro životní prostředí přichystalo doslova revoluční nabídku majitelům a stavitelům rodinných domů.

Postavit bungalov nebo patrový rodinný dům?

Přemýšlíte nad stavbou a nevíte si rady, jestli zvolit bungalov nebo patrový rodinný dům? Obě varianty mají své výhody a nevýhody