Stavební činnost, rekonstrukce, novostavby, zateplení, dotace
...již od roku 1991

Magazín

Vlastní bydlení v klidné obci s krajskými městy na dosah

Přáli byste si bydlet ve vlastním domě v klidném prostředí malé obce, ale přesto mít na dosah všechny výhody větších měst? Pak vám nesmí uniknout naše nabídka dvou rodinných domů, které pro vás stavíme a budou dokončené a připravené k nastěhování v obci Rohovládová Bělá již v příštím roce. 

Renovace fasády staršího domu? Ano, umíme!

Potřebuje Vaše fasáda renovaci? Je již oprýskaná či bez správného odstínu? Nechcete se pouštět do zateplení fasády? Jsme tu, abychom zajistili Vašemu domu nový kabát

Dotace na plastová okna v roce 2020?

Nová zelená úsporám je dotační program Ministerstva životního prostředí. Podporuje celou řadu projektů od výstavby nízkoenergetického domů, přes zateplení, výměnů oken a dvěří až po dotace na fotovoltaické či rekuperační jednotky. Ve spojení s kvalitními plastovými okny značky Gealan docílíte opravdu skutečného efektu zateplení.

Nejčastější chyby při zateplování domu

Zateplování domu se v České republice stalo velice populární. Není také divu, stát toto zateplování podporuje v rámci dotačního programu Nová zelená úsporám. V něm lze získat až 50% z celkových výdajů (nejvýše však 550 000 Kč), více informací o programu naleznete na oficiálním webu Nová zelená úsporám.

Nabídka práce: stavební dělník, zedník, montér oken

Hledáte zaměstnání ve stavebnictví? Jste manuálně zručný, práce Vás baví a chcete stabilní a dlouhodobou práci? Nabízíme Vám uplatnění v ryze české firmě s více než 28letou tradicí na pozici stavební dělník / zedník / montér oken.

Jak na rekonstrukci domu?

Přemýšlíte o rekonstrukci svého domu, bytu nebo chalupy a zajímá vás, co všechno tento krok bude obnášet? Všichni, kteří už za sebou rekonstrukci domu mají, budou určitě souhlasit s tím, že se nejedná o činnost, která by byla procházkou růžovým sadem. Připravili jsme několik základních informací, které jsou s rekonstrukcí vašeho domova spojené.

Nová zelená úsporám v roce 2019

Co přináší program Nová zelená úsporám v roce 2019? Ministerstvo pro životní prostředí přichystalo doslova revoluční nabídku majitelům a stavitelům rodinných domů.

Postavit bungalov nebo patrový rodinný dům?

Přemýšlíte nad stavbou a nevíte si rady, jestli zvolit bungalov nebo patrový rodinný dům? Obě varianty mají své výhody a nevýhody

Náš nový web od DF

Za naši novou atraktivní webovou prezentaci vděčíme společnosti DF MARKETING, která se postarala o design, responzivní zpracování (správné zobrazení na všech zařízeních vč. mobilních) a kompletní přípravu webu jako takového. Ten nám nyní poskytuje snadnou a intuitivní administraci, díky které se nám bude zajímavý obsah tvořit jedna radost. 

Výhody zateplené fasády v létě

Je výhodné zateplení domů i v létě? Má smysl zateplovat? Přečtěte si o tomto tématu víc.

Nové dotace na zateplení v rámci výzvy č. 78 IROP

Od února 2018 je možné žádat o nové dotace na zateplení bytových domů v rámci výzvy č. 78 IROP. Přečtěte si více o této dotaci.

Realizace krásného bungalovu typu B

Přemýšlíte nad stavbou domu? Prohlédněte si, jak probíhala realizace nedávno dokončeného rodinného bungalovu. V naší referenci se dozvíte i konkrétní cenu a další důležité informace.