Stavební činnost, rekonstrukce, novostavby, zateplení, dotace
...již od roku 1991

Svěřte vaší rekonstrukci domu či bytu do rukou zkušené firmy

Svěřte rekonstrukci svého domova do rukou spolehlivé a zodpovědné firmy. Díky naším více než 20letým zkušenostem v oblasti stavebnictví si můžete být jisti naší kvalitně odvedenou prací. Nabízíme spolehlivé řešení kompletních obnov interiérů, včetně poradenství při výběru moderních doplňků a stylového nábytku. Samozřejmostí je zpracování projektové dokumentace dle vašich požadavků.

Zabýváme se

  • Rekonstrukcemi rodinných domů, panelových bytů a bytových jader
  • Renovacemi fasád
  • Provedeme půdní vestavbu
  • Zajistíme 3D návrhy a realizace interiérů

Rekonstrukci provedeme pečlivě a zodpovědně. Kontaktujte nás pro cenovou kalkulaci zdarma!

Za naší prací si stojíme. Proto na veškeré úpravy v rámci rekonstrukce poskytujeme 3 roky záruku.

Jak probíhá rekonstrukce

Před samotnou realizací vás navštívíme přímo v místě stavby. Poté připravíme 3D návrh, který společně doladíme k dokonalosti podle vašeho přání. Budete tak předem vědět, jak bude váš domov po rekonstrukci vypadat. Celou rekonstrukci poté provedeme co nejdříve dle možností individuálního prostoru.

Díky více než 20letým zkušenostem vám můžeme garantovat kvalitně a poctivě odvedenou práci a rekonstrukci, která zvýší komfort vašeho bydlení. V rámci renovace fasád vám však navíc zajistíme nemalou úsporu nákladů za energie.“ - Miloslav Hladík, majitel stavební firmy Pardubice – Dašice

Rekonstrukce rodinného domu Roztoky u Prahy

Na podzim 2015 jsme provedli rekonstrukci staršího rodinného domu v Roztokách u Prahy. Majitelům jsme zařídili dotaci z programu Nová zelená úsporám. A co všechno rekonstrukce domu zahrnovala? Jednalo se o výměnu oken, zateplení fasády a stropu garáže a také zateplení půdního prostoru minerální vatou. Všechny podmínky pro získání dotace byly splněny a celá rekonstrukce proběhla bez problémů.

Rodinný dům v Roztokách před rekonstrukcí

Rodinný dům v Roztokách před rekonstrukcí

Rodinný dům v Roztokách po rekonstrukci

Rodinný dům v Roztokách po rekonstrukci

...

Reference - novostavba průmyslové haly s obytným prostorem

Realizovali jsme novostavbu v obci Moravanský (okres Pardubice) na místě původní stavby, kterou bylo nutné kvůli jejímu stavu zbourat. Novostavba se zde oproti rekonstrukci prodražila pouze o 30 %. Hala s obytným prostorem je zateplená a má nízkou energetickou náročnost. Nová stavba není omezována původním rozložením objektu a lze ji tak přizpůsobit svým potřebám. Právě tato realizace je zářným příkladem toho, že ne vždy se rekonstrukce vyplatí.

Původní stavba v Moravanském

Původní stavba v Moravanském

Původní stavba byla zbourána

Původní stavba byla zbourána

Novostavba haly s podkrovím

Novostavba haly s podkrovím

...

Podívejte se na ukázku rekonstruovaných domů a bytů

Rekonstrukce rodinných domů

Rekonstrukce rodinných domů

Nabízíme spolehlivé řešení kompletní rekonstrukce rodinných domů, včetně poradenství při výběru moderních doplňků a stylového nábytku. Při celkové rekonstrukci také dodáme veškeré vybavení, jako jsou svítidla, sanitární keramiku a položíme dlažbu a obklady.

Rekonstrukce panelových bytů

Rekonstrukce panelových bytů

Byty v původních panelových domech je třeba jednou za čas rekonstruovat a renovovat, abyste zvýšili komfort bydlení. A nejen to! Rekonstrukce vám přinese především výrazné snížení nákladů za energie, zhodnocení bytů a odhlučnění.

Renovace fasád

Renovace fasád

Vypadá vaše fasáda jako z dob dávno minulých? Hledáte vhodné řešení pro její rekonstrukci, které by vylepšilo její vzhled a izolační vlastnosti? Pak využijte příležitosti nechat si vypracovat projekt od naší stavební firmy Miloslava Hladíka. Rekonstrukce fasád provádíme zejména v Pardubicích, Hradci Králové a Chrudimi. Zkuste to s námi! Jsme tu pro vás již od roku 1991!

Renovace fasády bez zateplení

Renovace fasády bez zateplení

Chcete zrenovovat starou fasádu, ale bojíte se zateplení? Chcete zachovat historický ráz vašeho objektu? Rádi vám opravíme fasádu vašeho domu. Kvalitně a s využitím moderních materiálů a postupů. Podívejte se, jak může vypadat i vaše nová fasáda bez zateplení.

Rekonstrukce bytového jádra

Rekonstrukce bytového jádra

Uvažujete o rekonstrukci bytového jádra? Objevte výhodnou nabídku našeho týmu odborníků. S rekonstrukcemi a různými stavebními pracemi máme více než 20leté zkušenosti.

S ohledem na vaše individuální představy proto doporučíme a provedeme všechny důležité a potřebné úpravy - stavební, vodoinstalatérské a topenářské práce, podkládku obkladů a dlažby, výměnu sanitární keramiky atp. V nejvyšší kvalitě a za příjemnou cenu.

Půdní vestavby

Půdní vestavby

Využijte chytře vaši půdní vestavbu a dejte jí novou tvář. Díky kvalitně odvedné renovaci budete moci půdu využívat jako obytný prostor. Provedeme celkovou rekonstrukci včetně dodání oken, sanitární keramiky a položení dlažby a obkladů. Dokonce i ze staré polorozpadlé půdy se tak stane krásné podkroví, do kterého společně vybereme moderní doplňky a dekorace. Při tom všem budeme postupovat dle vašich požadavků a přání.

3D návrhy a realizace interiérů

3D návrhy a realizace interiérů

Toužíte po vysněném bydlení? Postavit dům není vše. Základem pro každodenní spokojený návrat domů je zajisté i interiér, ve kterém trávíme mnoho času. O to, abyste se doma cítili díky interiéru vždy příjemně, se umíme postarat. Jsme česká firma, která vyrábí a realizuje interiéry na zakázku. Pracujeme s kvalitními materiály a dokážeme vám poradit i s výběrem.