Stavební činnost, rekonstrukce, novostavby, zateplení, dotace
...již od roku 1991

Zateplení a izolace plochých střech, balkónů a teras

Starší rodinné a panelové domy mají střechy izolované zpravidla asfaltovými pásy. Ty jsou již dnes nevyhovující jak z hlediska tepelné izolace, tak hydroizolace. Přitom právě izolace je u rovných střech, balkónů a teras to nejdůležitější. Jenom při použití kvalitních materiálů a především správným postupem lze dosáhnout dokonalé izolace, jejíž životnost je až 30 let.

V rámci programu Nová zelená úsporám teď máte možnost získat dotaci na tepelnou izolaci střechy. Vše za vás vyřídíme, kontaktujte nás.

Výhody izolace plochých střech, balkónů a teras

  • Brání pronikání vody do spodní konstrukce střechy.
  • Minimalizuje úniky tepla a snižuje tak energetickou náročnost domu.
  • Prodlužuje životnost celé konstrukce.

Používáme jen ty nejkvalitnější ověřené materiály

Pro izolaci rovných střech používáme expandovaný polystyren, který zajistí tepelnou izolaci, a fóliový hydroizolační systém Fatrafol. Mezi tyto dvě vrstvy je nutné položit mikroventilační textilii, aby mezi polystyrenem a fólií neprobíhaly nežádoucí chemické reakce.

Fatrafol je ucelený hydroziolační systém včetně všech doplňků. Je svrchu voděodolný a zespodu paropropustný. Představuje minimální zatížení nosné konstrukce střechy, je bezúdržbový a ekologicky i zdravotně nezávadný. Izolaci plochých střech, balkónů a teras provádíme na původní materiály. Nevzniká proto stavební odpad a hluk.

Podívejte se, jak probíhá izolace střech a balkónů naší stavební firmou