Stavební činnost, rekonstrukce, novostavby, zateplení, dotace
...již od roku 1991

Nechte si od nás zateplit bytový či panelový dům a ušetřete 60 % nákladů za spotřebované energie

Snižte náklady za energie a zlepšete úroveň i kvalitu vašeho bydlení. Zateplení bytového domu je jednou z možných cest, jak toho docílit. Rekonstrukce je sice nákladnou investicí, avšak rozumnou a odůvodněnou, neboť investice se brzy vrátí a do budoucna několikanásobně vyplatí.

Využijte našich spolehlivých služeb, v oblasti zateplování bytových a panelových domů máme bohaté zkušenosti. Váš dům zdokonalíme a proměníme k nepoznání, k lepšímu.

Neodpovídá stávající zateplení bytového domu moderním požadavkům na kvalitní izolaci a celkovou funkčnost systému? Obraťte se na nás. Zhotovíme projektovou dokumentaci, zajistíme dopravu, dodáme pouze ověřené a spolehlivé technologie a realizujeme zateplení na míru vašim požadavkům a s důrazem na kvalitu odvedené práce. Aby celková rekonstrukce byla kompletní a úspora co nejvyšší, nechte vyměnit stávající, nevyhovující dřevěná okna a dveře za nová, v plastovém provedení.

Máte zájem o nízkoúročené úvěry na opravy a modernizace bytových domů. Nabízíme vám pomoc při vyřešení dokumentace a zajištění samotné realizace.

Zateplování bytových a panelových domů provádíme v Praze, Pardubicích, Chrudimi, Hradci Králové a okolí.

Získejte výhody, které zateplení bytového domu přináší

  • dosáhnete výrazného snížení nákladů na energie, a to až o 60 %
  • zlepšíte celkový stav budovy, její vzhled a především kvalitu bydlení
  • zbavíte se mokrých stěn i plísní jednou provždy
  • zlepšíte vnitřní mikroklima bytových a panelových domů
  • zvýšíte celkovou hodnotu celé nemovitosti

Přesvědčte se o kvalitách poskytovaných služeb

Nechte se inspirovat naší konkrétní realizací zateplení panelového domu v Praze. Původní zateplení štítů panelového domu typu FEAL, složené ze skelné vaty pokryté hliníkovými lamelami na železné konstrukci, bylo již zdaleka nevhodné a nedostačující. Proto jsme přistoupili na jeho celkovou výměnu a instalaci nového. Původní izolaci jsme odstranili a povrch následně očistili tlakovou vodou. Do úrovně 6. patra jsme namontovali izolaci z polystyrenu a poté, až do 13. patra, zateplili dům pomocí vaty. Celková délka realizace  každého štítu o výměře 400 m2 trvala 3 týdny.

Reference naší firmy

Revitalizace obecního úřadu Vranov

Ve Vranově jsme realizovali rozsáhlou revitalizaci obecního úřadu. Jednalo se o kompletní výměnu starých oken a dveří, zateplení půdy a fasády. K zateplení fasády jsme použili polystyren a obecní úřad omítli novou žlutou fasádou. Těmito úpravami jsme dosáhli výrazného snížení energetické náročnosti stavby.

Obecní úřad ve Vranově před revitalizací

Výměna oken, zateplení půdy a fasády obecního úřadu

Zateplení bytového domu ve Strašnicích

Bytový dům v Praze Strašnicích jsme zateplovali minerální vatou. Dům dostal novou fasádu a s ní i atraktivní vzhled. Zadní stranu jsme omítli jasně žlutou fasádou, která prosvětlila jinak šedý vnitroblok. Na uliční straně jsme museli zachovat vzhled okolních domů, proto jsme zvolili historický odstín omítek Weber Terranova. Červené ostění jsme obložili polystyrenovou formou vytvořenou na laserové řezačce.

Uliční strana domu před zateplením

Zadní strana bytového domu před revitalizací

Zateplený dům s historickou omítkou Weber Terranova

Vnitroblok jsme prosvětlili jasně žlutou fasádou

Revitalizace obecního úřadu Radvanice

V Radvanicích jsme provedli revitalizaci obecního úřadu. Kompletně jsme vyměnili stará okna, zateplili půdu a fasádu polystyrenem. Tato rekonstrukce přinesla obecnímu úřadu nejen atraktivnější vzhled, ale také výrazně nižší energetickou náročnost. Zároveň jsme prodloužili životnost domu o desítky let.

Obecní úřad před zateplením a výměnou oken

Obecní úřad s novou fasádou a okny

Zateplení panelového domu před a po realizaci

Kontaktujte odborníky přes zateplování bytových a panelových domů pomocí níže přiloženého kontaktního formuláře. Obratem se vám ozveme zpátky a domluvíme nezbytné detaily a přesný postup zateplení budovy. O vše potřebné se postaráme, na vás zbyde jen konečná spokojenost a radost z dobře vykonané práce.

Zateplení panelového domu - před realizací

Zateplení panelového domu - před realizací

Zateplení panelového domu - po realizaci

Zateplení panelového domu - po realizaci

Rekonstrukce KD Drevníky

V obci Drevníky na Příbramsku jsme revitalizovali tamní kulturní dům, který se nachází ve středu obce. Provedli jsme výměnu oken a dveří a kompletní zateplení fasády. Kulturní dům je nyní nejen energeticky úspornější, ale rekonstrukcí jsme také prodloužili životnost celé budovy a dodali jí reprezentativní vzhled.

Kulturní dům Drevníky během rekonstrukce

Kulturní dům Drevníky během rekonstrukce

Výměna oken, zateplení půdy a fasády obecního úřadu

Podívejte se na kompletní fotogalerii z realizací