Stavební činnost, rekonstrukce, novostavby, zateplení, dotace
...již od roku 1991

Reference zateplení bytových domů a dalších objektů

Přejete si nechat zateplit váš bytový dům? Naše stavební firma Miloslav Hladík vám dodá komplexní řešení přímo pro vás. Pokud budete chtít, zajistíme také výměnu oken a dveří.

Revitalizace obecního úřadu Vranov

Ve Vranově jsme realizovali rozsáhlou revitalizaci obecního úřadu. Jednalo se o kompletní výměnu starých oken a dveřízateplení půdy a fasády. K zateplení fasády jsme použili polystyren a obecní úřad omítli novou žlutou fasádou. Těmito úpravami jsme dosáhli výrazného snížení energetické náročnosti stavby.

Další fotografie

Zateplení bytového domu ve Strašnicích

Bytový dům v Praze Strašnicích jsme zateplovali minerální vatou. Dům dostal novou fasádu a s ní i atraktivní vzhled. Zadní stranu jsme omítli jasně žlutou fasádou, která prosvětlila jinak šedý vnitroblok. Na uliční straně jsme museli zachovat vzhled okolních domů, proto jsme zvolili historický odstín omítek Weber Terranova. Červené ostění jsme obložili polystyrenovou formou vytvořenou na laserové řezačce.

Revitalizace obecního úřadu Radvanice

V Radvanicích jsme provedli revitalizaci obecního úřadu. Kompletně jsme vyměnili stará okna, zateplili půdu a fasádu polystyrenem. Tato rekonstrukce přinesla obecnímu úřadu nejen atraktivnější vzhled, ale také výrazně nižší energetickou náročnost. Zároveň jsme prodloužili životnost domu o desítky let.

Zateplení panelového domu

Kontaktujte odborníky přes zateplování bytových a panelových domů pomocí níže přiloženého kontkaktního formuláře. Obratem se vám ozveme zpátky a domluvíme nezbytné detaily a přesný postup zateplení budovy. O vše potřebné se postaráme, na vás zbyde jen konečná spokojenost a radost z dobře vykonané práce.

Rekonstrukce KD Drevníky

V obci Drevníky na Příbramsku jsme revitalizovali tamní kulturní dům, který se nachází ve středu obce. Provedli jsme výměnu oken a dveří a kompletní zateplení fasády. Kulturní dům je nyní nejen energeticky úspornější, ale rekonstrukcí jsme také prodloužili životnost celé budovy a dodali jí reprezentativní vzhled.

Ukázky zateplení bytových domů