Stavební činnost, rekonstrukce, novostavby, zateplení, dotace
...již od roku 1991

Kuchyň na míru - chytrá volba při zařizování interiéru

Potřebuje vaše kuchyň rekonstrukci nebo zařizujete zcela novou? Proč byste měli přemýšlet nad interiérem na zakázku a jaké jsou výhody indiviuální kuchyně? Přečtěte si je v našem článku.

Kuchyň patří mezi společenské a sociální místnosti ve většině domů a bytů. Nejen, že v ní trávíme čas při přípravě pokrmů, ale scházíme se zde také s rodinou při večeři či při posezení s návštěvou nad kávou a kouskem dortu.

V kuchyni “kořeníme” příběh našeho bydlení a přesně to je důvod proč má být místem, kde se cítíme dobře, kam se nestydíme klidně pozvat sousedy a k tomu je zde vše praktické a uzpůsobené k naší naprosté spokojenosti. Přečtěte si, jaké výhody vám poskytne interiér vyrobený na míru, který vaše sny o ideálním bydlení dokáže lehce proměnit v realitu.

Úžasná kuchyň podle vašeho gusta

Zvolit kuchyň na míru nebo kuchyň sériové výroby? V takovém souboji hraje kuchyni na zakázku do karet především naprostá originalita, se kterou úzce souvisí vlastní výběr materiálu, úchytek, barev i rozložení spotřebičů přesně tak, jak vám vyhovuje. Nikdy vás už nebude rozčilovat špatně přístupná skříňka, nedostatečný odkládací prostor nebo nevyhovující místo mezi sporákem a dřezem. Vše bude přesně tam, kde vám to bude dělat radost a zároveň usnadňovat práci při přípravě pokrmů. Pokud se navíc potýkáte s konstrukčními chybami či anomáliemi domu jako jsou křivé podlahy, zkosené stropy apod., hravě je tak vyřešíte.

Když rozhoduje cena

Kuchyně a interiéry na míru nejsou jen pro movité. Kvalita samozřejmě něco stojí, ale rozpočítáte-li si vynaložené výdaje na dlouhá léta, která takové vybavení vydrží, rozhodně se vám investice vyplatí. Cena se odvíjí také od použitého materiálu. Mezi nejoblíbenější se všeobecně řadí kuchyně dřevěné

Nejlepší kvalitu, dlouhou životnost a jednoduše kuchyň na celý život vám dokáže přislíbit jedině zakázková výroba. Ať už tedy plánujete kuchyň v panelovém bytě nebo v rodinném domě, individuální kuchyň bude vždy správnou volbou a chytrou investicí. 

Ukázka naší práce

Jak realizace individuálních zakázek probíhá, jak vám dokážeme pomoci s výběrem a ulehčit vaší představivosti díky 3D návrhům a hlavně jak úchvatně to může vypadat i u vás doma si prohlédněte v našem článku zde.

Realizace provádíme na Pardubicku, Hradecku, Chrudimsku, Orlickoústecko, ve Vamberku a Žamberku. Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte se na nás obrátit.