Stavební činnost, rekonstrukce, novostavby, zateplení, dotace
...již od roku 1991

Kvalita vítězí! Proč zvolit nábytek na míru?

Zařizujete byt či dům a rozhodujete se zda zajít do obchodu a pořídit "skládací" nábytek nebo si nechat navrhnout a zrealizovat originální nábytek na zakázku? Jaké má vybavení na míru přednosti?

Přemýšlíte o novém nábytku nebo kuchyni a stále se rozhodujete zda podlehnout modernímu trendu a koupit si levnější “skládačku” nabízenou v obchodech nebo si snad nechat vyrobit vybavení na zakázku? V našem článku se podíváme na to, čím vás jednoznačně přesvědčí nábytek na míru.

Kvalita a design

Snad nejdůležitějším důvodem proč se rozhodnout pro zakázkovou výrobu je kvalita. Sériový nábytek nabízený v obchodech vás po čase svým ne vždy kvalitním provedením nemile překvapí.

Nejen, že výrobci “skládacích setů” často šetří na použitém materiálu, ale ani design pak nemůže být stoprocentní. Pokud se rozhodnete pro nábytek, skříně či třeba postele na míru, poradíte se se skutečným odborníkem a také materiál si vyberete individuálně podle vlastního uvážení. Ať už půjde o dřevo, plast, exotické materiály či kombinace všeho, budete mít jistotu jaký materiál byl při výrobě použit a vytvoříte si představu o jeho životnosti, která bude zaručeně výrazně delší než při koupi vybavení z velkoobchodu.

Originalita

Pokud jste vyznavači originality, nábytek z obchodu vás s velkou pravděpodobností nenadchne. Při volbě zakázkového nábytku se s výrobcem dohodnete na přesném provedení a nastavíte si vzájemná očekávání. Pro vaši lepší představu pak v MH-stavebnictví nabízíme také 3D návrhy, díky kterým ještě před samotnou realizací uvidíte, jak bude výsledek vypadat.

Nábytek na míru se jednoduše bude hodit a líbit všem, kteří mají rádi jak originální design tak především kvalitu. Žádný sériový kus či set zpravidla nenahradí svým vzhledem ani životností zakázkovou výrobu a ruce šikovného truhláře

Potřebujete poradit? Neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám připravíme 3D návrhy i následnou realizaci nábytku na zakázku. 

Ukázka realizace interiéru na míru