Stavební činnost, rekonstrukce, novostavby, zateplení, dotace
...již od roku 1991

Nová kvalitní plastová okna: termíny a ceny

V současné době je nedostatek stavebního materiálu a jeho vysoká cena často skloňovaným tématem. Vy se tohoto strašáka ale bát nemusíte. Stačí, když nám zavoláte a zajistíme dodávku, včetně její montáže.

Dodáváme kvalitní plastová okna

Naším cílem je dodávat kvalitní plastová okna, která vám budou spolehlivě sloužit dlouhou řadu let. Díky tomu u nás najdete pouze prvotřídní produkty. Pro využití v rodinných a bytových domech nabízíme model Gealan 8000, který poskytuje výbornou tepelnou i hlukovou izolaci. Pro nízkoenergetické a pasivní domy jsou pak skvělou volbou okna Gealan 9000. Ta splňují veškeré nároky těchto domů.

Spolehněte se na německou kvalitu

V naší nabídce nechybí ani špičkové německé profily značky Veka, které zaručují nejen vysoký stupeň tepelné izolace, ale také nadprůměrnou stabilitu a životnost. Díky tomu zajistíte maximální efektivnost své investice. Zvolit můžete okna Veka 76 MD, Veka 82 MD nebo posuvné HS portály Vekaslide 82.

U nás nečekáte měsíce na dodávku a montáž oken

Veškerá zmíněná okna jsme schopni dodat v bezkonkurenčně krátkém čase. Bílá okna standardně zajistíme do 4 týdnů, ostatní dekory pak v průběhu 6 týdnů. Zároveň je třeba zmínit, že jsme nepropadli trendu zdražování a stále držíme ceny obvyklé na začátku roku. Nemusíte se tak bát, že vám nová okna udělají nečekanou díru do rozpočtu.

Naše stavební parta vám vybraná okna zároveň profesionálně namontuje. Jste-li z Pardubic, Holic, Rychnova nad Kněžnou, Chocně, Ústí nad Orlicí, Kostelce nad Orlicí, Týniště nad Orlicí, Vysokého Mýta a okolí těchto měst, můžete nechat veškerou práci na nás a pouze se těšit na výsledek.

Máte-li zájem o nová kvalitní okna, která ozdobí váš dům, neváhejte se nám ozvat.