Stavební činnost, rekonstrukce, novostavby, zateplení, dotace
...již od roku 1991

Ostatní

Rekonstrukce

Rekonstrukce

Svěřte rekonstrukci svého domova do rukou spolehlivé a zodpovědné firmy. Díky naším více než 20letým zkušenostem v oblasti stavebnictví si můžete být jisti naší kvalitně odvedenou prací. Nabízíme spolehlivé řešení kompletních obnov interiérů, včetně poradenství při výběru moderních doplňků a stylového nábytku. Samozřejmostí je zpracování projektové dokumentace dle vašich požadavků.

Kanalizace

Kanalizace

Zabýváme se čištěním, monitoringem, revizemi a opravami kanalizačních systémů a potrubí. Všechny naše služby provádíme s pomocí moderních metod a technologií. Můžeme tak pečlivě a spolehlivě provést veškeré revize, rekonstrukce i sanace kanalizací, a to vše rychle a bez zbytečných uzavírek provozu.

Nábytek na míru

Nábytek na míru

Toužíte po vysněném bydlení? Postavit dům není vše. Základem pro každodenní spokojený návrat domů je zajisté i interiér, ve kterém trávíme mnoho času. O to, abyste se doma cítili díky interiéru vždy příjemně, se umíme postarat. Jsme česká firma, která vyrábí a realizuje interiéry na zakázku. Pracujeme s kvalitními materiály a dokážeme vám poradit i s výběrem.

Demolice

Demolice

Věnujeme se demolicím a likvidacím malých a středních staveb a domů. Postaráme se o celý průběh spojený s likvidací objektu. Celou demolici provádíme podle přání klienta s citem, aby po dokončení zůstaly minimální známky po bourání. Veškeré práce zajišťujeme pomocí našeho zkušeného týmu pracovníků a techniky. Po celém procesu v případě zájmu dovezeme navážku a připravíme rozhrnutí ornice.