Stavební činnost, rekonstrukce, novostavby, zateplení, dotace
...již od roku 1991

Ostatní

Rekonstrukce

Rekonstrukce

Svěřte rekonstrukci svého domova do rukou spolehlivé a zodpovědné firmy. Díky naším více než 20letým zkušenostem v oblasti stavebnictví si můžete být jisti naší kvalitně odvedenou prací. Nabízíme spolehlivé řešení kompletních obnov interiérů, včetně poradenství při výběru moderních doplňků a stylového nábytku. Samozřejmostí je zpracování projektové dokumentace dle vašich požadavků.

Nábytek na míru

Nábytek na míru

Toužíte po vysněném bydlení? Postavit dům není vše. Základem pro každodenní spokojený návrat domů je zajisté i interiér, ve kterém trávíme mnoho času. O to, abyste se doma cítili díky interiéru vždy příjemně, se umíme postarat. Jsme česká firma, která vyrábí a realizuje interiéry na zakázku. Pracujeme s kvalitními materiály a dokážeme vám poradit i s výběrem.

Demolice

Demolice

Věnujeme se demolicím a likvidacím malých a středních staveb a domů. Postaráme se o celý průběh spojený s likvidací objektu. Celou demolici provádíme podle přání klienta s citem, aby po dokončení zůstaly minimální známky po bourání. Veškeré práce zajišťujeme pomocí našeho zkušeného týmu pracovníků a techniky. Po celém procesu v případě zájmu dovezeme navážku a připravíme rozhrnutí ornice.