Stavební činnost, rekonstrukce, novostavby, zateplení, dotace
...již od roku 1991

Plastová okna do každého interiéru

Zabýváme se prodejem a montáží kvalitních plastových oken. Můžete se spolehnout, že okna, která vám dodáme a namontujeme, jsou prvotřídní kvality. Ozvěte se nám ještě dnes a nechte si od nás zkvalitnit bydlení.

Nabízíme plastová okna značek Gealan a VEKA, která jsou vhodná hlavně pro nízkoenergetické a pasivní domy. Pořídit si také můžete dřevěná okna z borovicového, mahagonového či dubového dřeva.

Dodáváme také veškeré příslušenství, jako jsou vnitřní a venkovní parapety, žaluzie nebo sítě proti hmyzu.

Napište nám pomocí níže přiloženého kontaktního formuláře. S naší prací budete zcela jistě spokojeni a rozhodnutí pořídit si nová okna nebudete litovat.

Pokud máte o okna a jejich montáž zájem, kontaktujte nás. Zařídíme vám komplexní služby od vybourání původních oken a jejich likvidace, až po montáž nových plastových oken a zednické zapravení po jednoduchých i špaletových oknech. Toto vše vám zajistíme pomocí vlastních zaměstnanců. My se o vše podstatné postaráme a vy se tak budete moci těšit z nových krásných oken.

 

 

Plastová okna

Plastová okna

Nabízíme kvalitní plastová okna předních evropských značek Gealan a VEKA. Námi nabízená plastová okna splňují všechny náročné požadavky. Odhluční váš dům od rušivých elementů z venku, udrží teplo uvnitř a zároveň splňují kritéria větrání. Různé plastové profily umožňují realizaci oken nadstandardních rozměrů a tvarů. Plastová okna si lze vybrat i v různých barvách a dekorech.

Příslušenství - plastová okna

Příslušenství - plastová okna

Pořizujete si plastová okna? Společně s pořízením samotných oken je také velmi důležité myslet na kompletní příslušenství a doplňky k plastovým oknům. Vyberte si u nás kliky k plastovým oknům, dosedací lišty, těsnění nebo PCV křížky. Máte-li o nabízené příslušenství zájem, obraťte se na nás pomocí níže přiloženého formuláře. Objednejte si příslušenství a doplňky k plastovým oknům ještě dnes.

Dřevěná okna

Dřevěná okna

Optimální výběr dřevěných oken a eurooken pro zákazníky, kteří si cení vzácnosti a přirozenosti materiálu. Vyrábíme rámy o stavebních hloubkách 69 mm, 79 mm i 89 mm s možností osazení trojskel

Dřevěná okna, eurookna, která vám dodáme a namontujeme se vyrábí z pečlivě tříděného a kvalitního borovicového, mahagonového (meranti) nebo dubového lepeného vrstvového dřeva.

Okenní rámečky

Okenní rámečky

Vybírejte chytře plastová okna z naší výroby ve standardu s unikátním rámečkem Super Spacer. Novátorsky řešený okenní rámeček vám přináší nevídané tepelné úspory a další řadu výhod. Pořiďte si okna v energeticky úsporné třídě A. Skvěle se hodí do komerčních budov i rodinných domů. Využijte skutečně výhodných cen a navíc ještě ušetřete na energiích až 5.555,- Kč ročně!

Okenní žaluzie

Okenní žaluzie

Hledáte šikovnou stínící techniku do vašich oken? Pořiďte si okenní žaluzie, které jsou nejoblíbenější stínící technikou na našem trhu. Vybrat si můžete z široké škály barev tak, aby se dokonale hodili ke každému barevnému vzoru vašich oken. Jsme schopni dodat okenní žaluzie do každého okna, které si u nás vyberete.

Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu

Sháníte doplněk do vašich oken, který vás uchrání před nepříjemně dotírajícím hmyzem? Ideálním řešením jsou praktické sítě proti hmyzu, které vás dokonale ochrání. Sítě proti hmyzu dodáme do jakéhokoliv okna, které si u nás vyberete. Kontaktujte nás a my se již o vše postaráme.

Zvuková izolace oken

Zvuková izolace oken

Zvuková izolace je jednou z nejdůležitějších vlastností domů i komerčních objektů, protože zajišťuje maximální klid na práci a soukromí. Přesto se jí v dnešní době věnuje stále nízká pozornost. Pro funkční izolaci je samozřejmě nutné zvolit správné materiály. Výběr začíná vhodnou volbou zdiva a obkladového materiálu, především ve městech je velmi důležitá i odpovídající zvuková izolace střešní krytin. Problém nastává u již stojících domů, kde všechny tyto změny jsou příliš nákladné finančně i časově.