Stavební činnost, rekonstrukce, novostavby, zateplení, dotace
...již od roku 1991

Prodej a montáž plastových oken Gealan, Prestige, Aluplast a Schüco

Nabízíme kvalitní plastová okna předních evropských značek AluplastGealan, Prestige, Schüco a Rehau. Námi nabízená plastová okna splňují všechny náročné požadavky. Odhluční váš dům od rušivých elementů z venku, udrží teplo uvnitř a zároveň splňují kritéria větrání. Různé plastové profily umožňují realizaci oken nadstandardních rozměrů a tvarů. Plastová okna si lze vybrat i v různých barvách a dekorech. 

Výhody plastových oken

  • protihluková ochrana
  • tepelná izolace
  • nenáročná údržba
  • snadné čištění
  • dlouhodobá životnost

Vybírejte z následující nabídky plastových oken

Plastová okna Gealan

Plastová okna Gealan

Plastová okna Gealan se řadí mezi 5 nejprodávanějších okenních profilů v Evropě. Kvalitativně jsou srovnatelná s jinými prvotřídními okny z naší nabídky (například značky Schüco), rozdíl je ovšem v ceně - objevte výhodné ceny plastových oken Gealan! Krom toho vyhovují okna všem požadavkům na kvalitu, design, funkčnost, stabilitu, snadnou údržbu, dlouhou životnost a ekologii. Vybavte se okny špičkové německé výroby i vy!

Plastová okna Prestige

Plastová okna Prestige

Systém Prestige je vysoce kvalitní okenní profil s ideálně vyváženými parametry z hlediska ekologie, designu a funkčnosti. Díky mimořádným tepelně-izolačním vlastnostem a propracovanému designu splňují okenní profily Prestige náročné požadavky kladené na moderní stavby. Vybírat můžete z rozmanitého barevného vzorníku, pomocí kterého sladíte vaše okna s interiérem. Nabízíme nejrůznější barvy od přírodních dřevěných vzorů až po světlá či tmavá jednobarevná provedení.

Plastová okna Aluplast

Plastová okna Aluplast

Originální a harmonické vzory ve spojení s bohatstvím systémových řešení poskytují neomezené možnosti navrhování plastových oken a tím zdůraznění vlastního stylu. Klasické, elegantní linie, kterými vynikají štíhlé profily s výraznými obrysy zaručují nadčasovou eleganci.

Plastová okna Schüco a Rehau

Plastová okna Schüco a Rehau

Okna Rehau z tohoto profilu jsou výbornou variantou pro bytové domy, panelové domy, rodinné domy i pro nízkoenergetické domy a mohou nabídnout až 25 barevných odstínů.

S prvotřídním profilem Schüco se specializujeme na plastová okna určená pro nízkoenergetické domy a pasivní domy nebo je určen pro lidi, kteří touží po co nejvyšší energetické úspoře. Jedná se o okenní profily se středovým těsněním, které lze osadit až 100 druhy skel – například trojsklo s odporem 0,5