Stavební činnost, rekonstrukce, novostavby, zateplení, dotace
...již od roku 1991

Realizace krásného bungalovu typu B

Přemýšlíte nad stavbou domu? Prohlédněte si, jak probíhala realizace nedávno dokončeného rodinného bungalovu. V naší referenci se dozvíte i konkrétní cenu a další důležité informace.

V nedávné době jsme dokončili další z našich nízkoenergetických rodinných domů. Konkrétně se jedná o příjemný bungalov typu B o rozloze 76,04 m2, který disponuje obytnými místnostmi 4 + 1. Zajímá vás, jak realizace probíhala a jaká byla cena?

Pohodlný a hezký dům pro rodinu

Přízemní rodinný dům tohoto typu je vhodný pro 4-6 osob a skvěle zapadne do nízké zástavby domů. Stejně jako všechny naše ostatní domy na klíč i tento jsme připravili se vším všudy k okamžitému bydlení. To znamená, že dům byl postaven včetně základové desky, topení, vodoinstalací, obkladů, podlah, elektroinstalace a dokonce i malby. Majitelé se tedy mohou ihned nastěhovat a užívat si svého nového hnízdečka.

Příznivá cena, která vás překvapí

Ptáte se, kolik takový hezký bungalov včetně všech zmíněných realizací stojí? Cena vás možná mile překvapí! Kompletní stavba vyšla majitele na cca 1 590 000 Kč a to s rozšířením o čističku vody. Obvyklá cena domu bez čističky je stanovena na 1 550 000 Kč.

Rádi byste také bydleli v krásném bungalovu typu B? Seznamte se s půdorysem a ostatními informacemi o domu zde.

Bydlení v domě byt nenahradí

O výhodách rodinného domu není třeba dlouze diskutovat. Přesto, že dům vyžaduje o něco větší péči na údržbu, kouzlo vlastního kousku přírody byt nikdy nanahradí, a to ani prostornou terasou. V domě se už nebudete muset omezovat kvůli sousedům, kteří bydlí jen o zeď vedle. Váš dům bude navždy vaším hradem, v létě si užijete třeba grilování a pohodu u bazénu a v zimě zase například koulovačku s vašimi dětmi. K tomu všemu stojí nízkoenergetický dům navíc stejně jako třeba byt 2kk v novostavbě

Stavěte s profíky

Již jste rozhodnuti pro stavbu rodinného domu na klíč a hledáte firmu, která realizaci provede? Máme pro vás hned několik dobrých důvodů, proč se do projektu pustit s námi:

  • Jsme ryze česká firma se stabilním zázemím
  • Máme bohaté zkušenosti, které jsou dány naší dlouhou historií
  • Umíme poradit a necháme vás mluvit o svých představách
  • Naše domy jsou připraveny pro vaše pohodlné bydlení, ale jejich dispoziční řešení je možné také individuálně upravit

Samotnou realizaci zmiňovaného bungalovu typu B si prohlédněte v naší galerii níže. 

Stavba bungalovu typu B