Stavební činnost, rekonstrukce, novostavby, zateplení, dotace
...již od roku 1991

Věděli jste, že program Nová zelená úsporám končí v roce 2021?

Dotační program Ministerstva životního prostředí Nová zelená úsporám, jehož cílem je především úspora energií v rodinných a bytových domech bude končit v roce 2021. Co to pro vás znamená? Do této doby musíte mít zpracovaný a schválený projekt. Jeho realizaci můžete dokončit klidně až po skončení dotačního období.

I vy můžete ušetřit na energiích

Máte pocit, že za energie platíte víc, než musíte? Pak je tento dotační program přesně pro vás. Díky správné izolaci můžete kromě úspory energií také dát sbohem plísním a mokrým stěnám, zlepšit mikroklima celého domu a v neposlední řadě i zvýšit hodnotu nemovitosti.

Proto vám nabízíme:

  • kompletní zateplení fasád,
  • zateplení střech a stropů,
  • výměnu oken a dveří.

Tip: uzavřete smlouvu na projekt a dotaci do konce října

Po tomto termínu již nelze zaručit, že se dotace stihne schválit. I když si myslíte, že máte pořád dost času na podání a vyřízení žádosti, raději moc neotálejte. Žádosti zpracované ve spěchu před koncem dotačního programu mohou obsahovat chyby, pro které by pak vaše žádost nemusela být schválena. Zároveň je v tomto období třeba zvýšená ostražitost při výběru firmy, která vám žádost bude zpracovávat. Kvalitní společnosti budou mít jistě, díky obecně rozšířenému zlozvyku odkládat vše na poslední chvíli, ke konci programu vytížené veškeré kapacity. Tím se otevře možnost pro méně kvalifikované firmy, které nemají se zpracováním dotací dostatečné zkušenosti. Z toho důvodu pak třeba právě vaše žádost nemusí být schválena.

Chci pomoci s dotací

 

Máme 100% úspěšnost se schvalováním projektů

Naše firma má 100% úspěšnost při schvalování projektů, které jsme navrhli v předchozí vlně projektu tohoto projektu. Veškeré projekty, jež jsme zpracovali a realizovali, bez obtíží prošly schvalovacím procesem a byly zadavatelům proplaceny.

 

Vyřešíme zateplení vašeho domu od zpracování projektu až po úspěšnou realizaci.