Stavební činnost, rekonstrukce, novostavby, zateplení, dotace
...již od roku 1991

Vlastní bydlení v klidné obci s krajskými městy na dosah

Přáli byste si bydlet ve vlastním domě v klidném prostředí malé obce, ale přesto mít na dosah všechny výhody větších měst? Pak vám nesmí uniknout naše nabídka dvou rodinných domů, které pro vás stavíme a budou dokončené a připravené k nastěhování v obci Rohovládová Bělá již v příštím roce. 

Jedná se o kompletní realizace rodinných domů na klíč. To pro vás znamená minimum starostí a maximum pohodlí. V ceně domu je zahrnuto vše potřebné – pozemek, příprava projektu, stavební povolení, samotná realizace domu (včetně podlahových krytin, vnitřních dveří, vybavení koupelen atd.) a samozřejmě i kolaudace. 

V případě, že se pro koupi rozhodnete ještě v době výstavby, získáte možnost úpravy vnitřních dispozic podle svých vlastních potřeb a preferencí. To platí také pro výběr vnitřních dveří, podlahových krytin nebo třeba obkladů. 

Podívejte se na obdobnou realizaci v následujícím videu

Financování pořízení domu

Samozřejmostí je pro nás také pomoc při zajištění hypotéky. Díky letitým zkušenostem si dokážeme poradit i s případy, ve kterých některé banky odmítají hypotéku schválit. 

Představení lokality

Obec Rohovládová Bělá je ideálním místem pro klidné bydlení. Nachází se zde základní občanská vybavenost, včetně základní a mateřské školy. K dispozici je také několik obchodů, restaurací, základní zdravotnická zařízení i nabídka služeb od kadeřnictví po fyzioterapii. Obě sousední krajská města, Pardubice i Hradec Králové, jsou vzdálena přibližně 20 minut jízdy autem a dobře dostupná i díky autobusovému spojení.