Stavební činnost, rekonstrukce, novostavby, zateplení, dotace
...již od roku 1991

Zajistíme dotaci i na plastová okna Gealan

Nová zelená úsporám je dotační program Ministerstva životního prostředí. Podporuje celou řadu projektů od výstavby nízkoenergetického domů, přes zateplení, výměnů oken a dvěří až po dotace na fotovoltaické či rekuperační jednotky. Ve spojení s kvalitními plastovými okny značky Gealan docílíte opravdu skutečného efektu zateplení.

V roce 2020 pokračuje již 3. výzva tohoto dotačního programu, která odstartovala již v roce 2015. Důležité je, že je možné žádat a čerpat dotace až do konce roku 2021. Dotace jsou umožněny i na menší energetické úpravy, např. výměnu oken nebo dveří. Jedinou podmínkou je snížení spotřeby energie alespoň o 20 %. Výše dotace závisí na více parametrech. Je možné získat až 50 % z celkových způsobilých výdajů, nejvýše 550 000 Kč. Žádost o dotaci můžete vyřídit sami nebo vše nechat na nás.

Projekt se skládá z těchto činností 

 • analýza dotačních možností
 • příprava a sběr nutných podkladů, které slouží jako příloha k žádosti o dotaci
 • kalkulace
 • přípravu žádosti o dotaci samotnou
 • podání žádosti a řízení celého procesu ke zdárnému konci

Poskytujeme komplexní služby pro získání dotace

  Díky naší dlouholeté zkušenosti na poli stavebnictví máme 100% úspěšnost při zajištění dotace Nová zelená úsporám. Pokud máte zájem či případné dotazy, kontaktujte nás.
   

  Dotace na oblíbená plastová okna Gealan

  Dotační program Nová zelená úsporám se samozřejmě vztahuje i na výměnu plastových oken a značka Gealan není výjimkou. 

  Plastová okna Gealan patří mezi jedny z nejprodávanějších plastových oken v Evropě. Proč jsou tak oblíbená? Mezi největší benefity patří především kvalita, funkčnost a snadná údržba. Dalším plusem těchto plastových okenních profilů je dlouhá životnost a ekologie

  Vybrat si můžete ze 3 různých profilů:

  • Gealan S8000 IQ - kvalitní okna pro běžné rodinné domky a bytové domy
  • Gealan S8000 IQ Plus - prvotřídní vlastnosti za velmi dobrou cenu
  • Gealan S9000 - špičkový profil vhodný i pro pasivní domy

  Každý okenní profil je vhodný na jiný typ bytu či rodinného domu. Rozdíl je především v konstrukční hloubce a tepelné izolaci. Okna Gealan jsou vyvinuty pomocí technologie STV, jedná se o nový způsob připevnění skla k plastovému profilu tzv. vlepení skla za sucha. Tato nová technologie se projevuje řadou výhod např. zvýšení tepelné izolace, lepší ochrana před vloupáním nebo i samotná úspora nákladů za montáž. Více informací o plastových oknech Gealan, jejich montáži a popisy okenních profilů najdete na stránce Plastová okna Gealan.

  Proč plastová okna od MH-stavebnictví?

  • postaráme se o demontáž a odvoz původních oken
  • zajistíme odbornou montáž nových plastových oken
  • poradíme si i výměnou špaletových oken, které jsou poněkud náročnější na zednické zapravení ostění

  Na demontáž a montáž oken máme sehranou partu pracovníků. Celou akci zrealizujeme najednou bez časového prodlení a zbytečného nepořádku.

  Na stavebním trhu jsme od roku 1991

  Zabýváme se výstavbou rodinných domů, rekonstrukcemi, výměnou oken a zateplováním fasád a další stavební činností již od roku 1991. Jsme českou firmou se stabilním týmem odborníků. Jsme zapojeni také do projektu Nová zelená úsporám, ze kterého lze čerpat dotace na zateplení a výměnu oken.
   

  Podrobnosti k programu Nová zelená úsporám můžete najít této stránce.