Stavební činnost, rekonstrukce, novostavby, zateplení, dotace
...již od roku 1991

Zateplení domu ještě letos

Nestihli jste letos zateplit váš rodinný dům? Nevěšte hlavu, postaráme se o vás. Zimní období je úhlavní nepřítel rodinného rozpočtu a únik tepla zvyšuje náklady na vytápění a zhoršuje kvalitu bydlení. Po vzájemné dohodě nabízíme volné kapacity k zateplení domu, díky kterému ušetříte nemalé finance.

Přínosy zateplení domu

  • znatelné snížení energetických ztrát (až o 60%)
  • zlepšení vnitřního mikroklima domu
  • lepší stav a životnost rodinného domu
  • vylepšení tepelné a zvukové izolace domu
  • nárůst hodnoty vaší nemovitosti
Zateplujeme budovy v Hradci Králové, Pardubicích, Chrudimi a širokém okolí.

Plánujete ještě letos zateplit váš rodinný dům? Zaujala vás nabídka volných kapacit? Nechte si poradit a využijte služeb zkušených odborníků. Naše stavební firma MH stavebnictví se zateplováním domů zabývá s tradicí již několik let. Neváhejte a oslovte nás přes níže uvedený formulář.

Kdy je správný čas na zateplení?

Uvažujete o částečném zateplení fasády, střechy nebo celého domu? Pokud ano, stojí před vámi těžké rozhodnutí. Kdy je vlastně ideální doba k realizaci těchto plánů?

Odpověď, ač se nemusí zdát, je vcelku prostá - ani v létě, ani v zimě. Při vysokých teplotách dochází k příliš rychlému zasychání materiálu. Naopak v zimní sezóně dochází k zdlouhavému zasychání a riziko popraskání je až příliš vysoké.

Teploty k zateplení domu by se měly pohybovat kolem 20°C. Nevyhazujte zbytečně své peníze a využijte nabízených volných kapacit.

Ukázka naší práce

Počet výhod investice do zateplení domu je nespočetně mnoho. Nejenže vylepšíte vaše podmínky pro život, ale také zredukujete měsíční náklady. Využít k tomu můžete také dotační program Zelená úsporám. Chcete se dozvědět bližší informace o zateplených domech a referencí? Podívejte se na realizované projekty.

Víte, že zateplením přispíváte k ochraně životního prostředí?

Mám zájem o zateplení

Fotografie rodinných domů před a po zateplení