Stavební činnost, rekonstrukce, novostavby, zateplení, dotace
...již od roku 1991

Zděný rodinný dům – bydlete za 4 měsíce

Máte svůj vysněný rodinný dům? Nechte všechno na nás - postaráme se o celou výstavbu od projektové dokumentace až po předání díla.

Nejen ve dřevostavbě, ale také v klasickém zděném domě můžete bydlet už za 4 měsíce. Pokud tedy stavbu svěříte do rukou zkušené a spolehlivé firmy, která má dostatečnou kapacitu zaměstnanců a ověřené dodavatele. Dům na klíč pak roste jedna báseň.

  • Postavíme vám rodinný dům na klíč v Pardubicích, Hradci Králové, Chrudimi a okolí.
  • Zařídíme vše kolem stavby od A do Z, skoro o nic se nemusíte starat.
  • Běžný rodinný dům do 150 m2 postavíme během 4 měsíců.

Stavba domu svépomocí - vyplatí se vám?

V současnosti jsou stále ještě populární stavby domu svépomocí. Promyslete si ale, jestli se vám tento postup skutečně vyplatí. Máte dostatek znalostí a zkušeností z oboru stavebnictví? Budete mít dostatek lidí na výpomoc? Chcete si vše kolem stavby zařizovat sami, počínaje dokumentací, přes materiál, až po logistiku? A chcete vůbec tak dlouho čekat?

Rodinný dům na klíč postavíme během 4 měsíců, a to už od 1,3 milionu korun se základovou deskou. K dispozici máte katalog rodinných domů, kde se můžete inspirovat. Samozřejmě ale není překážkou jakýkoliv individuální projekt. S výstavbou domů máme mnohaleté zkušenosti, a tak vám při projektování toho vašeho rádi pomůžeme.

Stavíme nízkoenergetické novostavby, a to jak patrové domy, tak bungalovy. Provoz nízkoenergetické domácnosti vyžaduje minimální náklady, a přitom poskytuje nadstandardní komfort.

Jak probíhá stavba domu s naší firmou

Budeme s vámi spolupracovat od počáteční projektové dokumentace až po předání samotné stavby. Zajistíme pro vás vypracování projektové dokumentace potřebné pro stavební povolení v co možná nejkratším čase. Společně vybereme stavební materiály i vnitřní prvky, jako jsou podlahy, obklady, interiérové dveře a podobně. Kromě rodinných domů na klíč realizujeme také hrubé stavby, tzv. stavby na dokončení.

  • K výstavbě rodinných domů používáme běžné stavební materiály - preferujeme přesné tvárnice (např. Ytong), ale stavíme i z pálených cihel Heluz, Porotherm a další, které splňují požadavky na nízkoenergetické stavby.
  • Montujeme plastová okna s trojskly (u = 0,6 W/m2K).
  • Stavba domu na klíč obsahuje veškeré stavební práce a přípravu interiéru na bydlení. Na vás je už jenom nastěhování!

Svěřte stavbu svého domu do rukou odborné stavební firmy a jenom si užívejte, jak dům roste!