Stavební činnost, rekonstrukce, novostavby, zateplení, dotace
...již od roku 1991

Hezké počasí je tu! Aneb nejlepší čas na výměnu oken

Venku je krásně a to znamená, že přichází ideální doba pro výměnu starých oken. Přečtete si, co vám investice do nových oken přinese. 

Potřebujete ve vašem domě či bytě vyměnit okna a stále přemýšlíte kdy je nejvhodnější doba? Právě teď vám hraje počasí do karet a k výměně oken přímo vybízí. Pokud vám tedy fičí kolem rámů a okna špatně těsní, není nad čím váhat. Co vám investice přinese?

Šetřete energii

Výměna starých oken má hned několik výhod. Nejdůležitějším faktorem je jednoznačně úspora energie. Ta se pohybuje v řádech desítek procent (mezi 10 až 50 %) a snížení nákladů na vytápění se snižuje až o několik tisíc korun ročně. Mimo úsporu vám nová okna dopomůžou také k lepší hlukové izolaci a v neposlední řadě vaše nemovitost samozřejmě vzroste na hodnotě.

Vyberte si správně

Největší poptávka je stále po plastových oknech. Jejich údržba je velice snadná a pořízení zároveň nezatíží vaši peněženku. U nás můžete vybírat plastová okna nejvyšší kvality značek Gealan, Schüco a Rehau, Inoutic Prestige a ALUPLAST. Ty se hodí především do nízkoenergetických a pasivních domů.

Zarytou klasiku představují dřevěná okna, která jsou vyráběna z borovicového, mahagonového či dubového dřeva. Okna s dřevěným rámem dodávají domu krásně jedinečný vzhled a přirozenost

Hliníkovo-dřevěná okna působí velice elegantně a moderně. Neopomenutelnou výhodou je jejich dlouhá životnost a nenáročnost na údržbu. Stanou se výjimečným doplňkem domu a to se zárukou vysoké kvality

Ovládněte přírodu

V létě, kdy dotěrný hmyz obtěžuje ve dne v noci, se vám určitě budou hodit také sítě proti hmyzu. Protože jsou dodávány na míru, můžete si je pořídit do jakéhokoli okna či dveří.

K dokonalosti dopomůžou také  . Vysoce kvalitní stínící technika, kterou nabízíme, vás perfektně ochrání před slunečními paprsky a zároveň podtrhne interiér domu. Vybírat můžete z mnoha variant a barvených odstínů pro libovolné typy oken.

Jak už víte, právě teď je nejvhodnější doba pro výměnu starých oken. K oknům dodáváme také veškeré příslušenství jako jsou například venkovní a vnitřní okenní parapety. Pokud potřebujete s výběrem poradit, neváhejte se na nás obrátit